Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

İstanbul’da Aynı Gün Teslim Çiçek Servisi

0 76
İstanbul'da Aynı Gün Teslim Çiçek Servisi

Sevdiklerinizin en özel günlerinde onların yanlarında olduğunuzu ve sizin için ne kadar önemli olduklarını ifade edebilecek sürprizler yapmak için mis kokulu çiçekler gönderebilirsiniz. Kimi zaman tarihi çok önceden belli olan günler için kimi zaman da son anda akla gelen ya da öğrenilen günler için çiçek göndermeniz gerekebilir. Tüm bu anlarda çiçek siparişinin en pratik ve güvenilir yolu olan 444Cicek.com ile çiçeklerinizi gönderebilirsiniz.

İstanbul'da Aynı Gün Teslim Çiçek Servisi

Kimi ne kadar çok sevdiğini söylemek için, kimi özel bir günü tebrik etmek için, kimi hatasını anlayıp af dilediği için kimi de sadece aklında olduğunu dile getirmek için çiçek gönderir. Sebepler değişse de aracılar hep aynıdır: çiçekler… Her birinin ayrı bir manası olsa da bir karta yazılmış 2 güzel cümle ile gönderilen her çiçek sizin dilediğiniz manayı iletir sevdiklerinize. Böyle anlarda en önemli detay ise çiçeğin zamanında teslim edilmesidir.

Büyükşehirlere teslimat için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Bir buket çiçek ile sevdiklerinizin yüzlerini gülümsetmek istediğiniz anlarda, dilerseniz günler öncesinden dilerseniz teslim edilmesini istediğiniz gün siparişinizi verebilirsiniz. Türkiye’nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçek gönderme sitesi 444Cicek.com, sizin için İstanbul’un her yerine aynı gün teslimatlı çiçek gönderimi yaparak sevdiklerinizin doğum günlerini daha neşeli, yıldönümlerini daha romantik, mesleki kutlamaları daha manalı; yeni iş, bebek ve ev tebriklerini çok daha samimi bir şekilde yaşamanıza katkı sağlar.

İstanbul'da Aynı Gün Teslim Çiçek Servisi

En taze mevsim çiçekleri, rengarenk güller, romantik laleler, mis kokulu lilyumlar, karanfil aranjmanları, papatya buketleri ve daha onlarca çeşit kesme çiçeğin yanı sıra ev ve ofislerin klasikleşmiş saksı çiçekleri, orkideler, bonsai ağaçları ve minyatür bahçeler de sevdikleriniz için hazırlanarak aynı gün teslim edilmek üzere yola çıkıyor.

Türkiyenin her yerinden İstanbul için 7 gün 24 saat sipariş oluşturabileceğiniz 444Çiçek’ten çiçek siparişinizi verdiğiniz andan itibaren hazırlanma, yola çıkma ve teslim edilme süreçlerinden anlık olarak haberdar edilirsiniz. Böylelikle seçmiş olduğunuz mis kokulu çiçekler yine sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saat aralığında teslim edilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku