Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Kurumsal Yılbaşı Hediyesi

0 416

Herkesi ilgilendiren Yılbaşı gibi özel kutlamalarda, birlikte çalıştığınız firmalara yahut değerli müşterilerinize özel bir paket hazırlamanız gerekir. Firmalar arası sevgi ve saygıyı, minneti ve nazikliğinizi ifade edecek olan bu hediyeleri bulmak için aynı dönemlerde, günlerinizi harcadığınıza eminiz. Gelişime, değişime, çağdaşlığa olan güçlü bakışınızı yansıtan sürprizler bulmak, oldukça önemli. Bu sebeple her yıl aynı insanlara gönderiyor olsanız bile paketlerde bulunan sürprizleri, dönemin popüleritesine göre seçiyor olmalısınız. Sahip olduğunuz yenilikçi vizyonunuzu karşı tarafa sürprizlerle aktarabilmenin en özel yolu, bodo.com! Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz deneyim hediyeleri ile bodo ihtiyacınız olan farklılığı online mağazada hizmetinize sunuyor. Çalışanlarda ve iş ortaklarınızda en çok ihtiyaç duyduğunuz ‘’deneyim’’ gerçeğini, bodo hediye tarzıyla bu kez siz onlara sunun. Onları, bu geçiş aşamasında gerçekleştirip motivasyon kazanmalarını sağlayacak onlarca alandan deneyimle şaşırtın.

Kurumsal Yılbaşı hediye önerileri

Henüz bodo.com’u keşfetme şansı yakalamamış, içeriğini ve işleyişini merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle bodo, her yaşa ve her beklentiye hitap eden hediyelerle dolu. Şöyle ki ‘’Yemek Workshop’ları’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Sanat’’, ‘’Restoranlar’’, ‘’Tatil’’, ‘’Romantik’’ gibi daha pek çok farklı alandan kategori, sizlerin seçimini kolaylaştırmak adına derlenmiştir. Aradığınız kurumsal Yılbaşı hediyesi iken bu durum sizlere daha büyük artı sağlıyor. Markanıza hitap eden bir kategoriyi tercih ederek müşterilerinizi hem bodo tarzıyla şaşırtır hem de kimliğinizi yansıtmaktan geri durmazsınız. Çalışanlarınıza sürpriz seçerken ise çalışma şartlarını göz önünde bulundurarak ihtiyaçları dahilinde birkaç farklı seçenek oluşturur, bunlar arasından kendi hediyelerini seçmelerini söylersiniz. Örneğin: tüm gününü ayakta koşturarak geçiren çalışma arkadaşlarınıza ‘’SPA ve Masajlar’’ kategorisinden beş taneye kadar deneyim seçeneği oluşturup yılın yorgunluğunu en iyi şekilde üzerlerinden atmalarını sağlarsınız. Bilgisayar ve telefon başında tüm yılını geçirenlere ise ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Aktivite’’ gibi hareketli, eğlenceli deneyimler hazırlarsınız.

Kurumsal Yılbaşı hediyesi ne olabilir?

İş yeri içindeki saygı, sevgi, güven ve takım çalışmasının artmasına yönelik, tüm çalışanların birlikte eğlenebileceği hediyeler https://bodo.com/tr/yilbasi-hediyeleri/: ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’, ‘’Aile için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu’’, ‘’Korku Evi Oyunu’’. Özel müşterilerinize: ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’, ‘’Avrupa Yakasında Sıcak Taş Masajı’’, ‘’İki Kişi için Küçük Uçak Turu’’. Doğa sayesinde yenilenme sunan deneyimler: ‘’Arkadaş Grubu için ATV Safari’’, ‘’Melen Çayı Rafting’’, ‘’Aile için Ormanda At Gezisi’’. Tüm dertleri unutturacak eşsiz sürprizlerden: ‘’Yunuslarla Yüzme’’, ‘’Asya Yakasında Anti Stres Masajı’’. Hayatı dolu dolu yaşamak bodo ile hediye!

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.