Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Bilgiustam Yazarlık Sistemi

14 276

Bilgiustam Yazarlık Sistemi

Uzun süredir kapalı olan yazalık sistemimizde yaptığımız iyileştirme çalışmaları ve yeni özellikleriyle çok
yakında tekrar hizmete açılacak. Şu anki yazarlarmız ve aramıza yeni katılacak arkadaşlarla Bilgiustam gün geçtikçe daha zengin bir içeriğe sahip olacak.

Yazarlık Sisteminde ne tür yenilikler var kısaca bahsedelim;

Bilgiustam Yazarlık Sistemi

Öncelikle artık yazılarınızı doğrudan panel aracılığıyla yazabileceksiniz. WordPress’in kullanıcı arayüzüyle uğraşmadan tek bir yerden hem yazılarınızı gönderecek hem de mevcut durumunuzu takip edebileceksiniz. Neler yazmışım, kaç puan almışım, ne kadar kazanç sağlamışım, mesajlarım, sorularım, profil ayarlarım vs. gibi ihtiyacınız olabilecek tüm bilgilere aynı yerden ulaşabileceksiniz.

Bilgiustam Yazarlık Sistemi

Sisteme yeni ekleyeceğimiz duyurular bölümünde ise sizler için düşündüğümüz çeşitli avantajlardan anında haberdar olacak, sistemde yazılan yazıların haftalık ve aylık performans derecelendirmelerini takip edip edebileceksiniz.

Yenilenen tasarımı ve geliştirilen kullanım özellikleriyle Bilgiustam yazarlık sistemi çok yakında hizmetinizde olacak. Sistem yayına alındıktan bir süre sonra üzerinde çalışmakta olduğumuz yeni Bilgiustam tasarımıyla karşınızda olacağız. Bizi izlemeye devam edin. Bu arada özgün yazılarınızı şimdiden hazırlamayı da lütfen ihmal etmeyin.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.