Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Botoks Etkisi Yapan Maske Nedir, Nasıl Yapılır?

Botoks Uygulaması
0 418

Yaş ilerledikçe cildin nem dengesi ve elastikiyeti azalarak kırışıklar ve ciltte kuruma meydana gelebilir. Normalde yağlı bir cilde sahip olup yaş ilerledikçe cildinde kuruma meydana gelen birçok kişi bulunmaktadır. Başlangıçta çok fazla belli olmasa da cildin dışarıdan destek alması sağlanmalıdır.

Botoks Etkisi Yapan Maske Nedir, Nasıl Yapılır?

Botoks etkisi yapan maske cildinizin daha nemli ve kırışıklıkların azalmasını sağlayarak daha genç bir görüntü elde edilmesini sağlar. İleriki yaşlarda hücre yenilenmesi daha az olacağından önleminizi önceden almanız cildinizin yaşlanmasına engel olacaktır.

Ünlülerinde deneyerek sonuç aldığı botoks etkisi yapan maske birçok kişi tarafından denenerek olumlu sonuçların meydana gelmesini sağlamıştır. Botoks etkisi yapan maske için yumurta sarısı, tatlı kaşığı süt, limon, bal ve tuzu karıştırmalısınız. Ardından temiz cilde bu karışımı sürüp on dakika bekleyip tekrar maske uyguluyorsunuz. Otuz dakika maskeyi cildinizde bekletmeniz gerekiyor. Bu işlemi haftada bir defa tekrarladığınızda cildinizde botoks etkisi yapabildiğini göreceksiniz.

Botoks maskesi dışında ayrıca evinizde kendinize ait bir botoks kremi yapabilirsiniz. Bunun için bal ve muzu karıştırıp cilde uygulayıp bir süre bekledikten sonra temizleme işlemi yapıp uygulamayı bitiriyorsunuz.

Botoks etkisin yapan maske yüksek maliyetli olmadığından her evde kolaylıkla yapılabilecek maskedir. Maskeyi uyguladığınızda buhar banyosu ile de desteklerseniz kırışıklarınızın azaldığını fark edeceksinizdir. Uygulamayı birçok ünlü deneyerek doğal yollar ile kırışıklıklarından kurtulmuştur.

Botoks işleminden korkan kişiler için alternatif olan bu maske sonuç almanız için düzenli olarak uygulanması gerekmektedir. Böylelikle cildinizin hem nem dengesini korumuş hem de kırışıklıklarınızdan kurtulmuş olursunuz.

Pahalı ve uçuk fiyatlarda piyasada bulunan ürünler yerine evinizde doğal yöntemler ile uygulayacağınız cilt bakım ürünleri cildiniz için ayrıca ek bir canlılık verecektir. Cildiniz için doğru ve güvenilir bir şekilde kendinizin hazırlayacağı ürünleri tercih etmeniz cilt yapınızda herhangi bir bozukluk yaratmayacaktır. Botoks etkisi yapan maske doğal ürünler ile hazırlandığından cildinizde doğal bir botoks etkisi yaratacaktır.

Kırışıklıklarından kurtulmak isteyen birçok kişi bu maske ile cildinin daha güzel ve gergin durduğunu belirterek düzenli uygulamada sonuç aldığını belirterek uygulamaya devam etmektedir.

Yazar:Ensar Türkoğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku