Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

GeekVape Pod Mod Atağı Aegis Boost

0 500

Sigara kullanmak sadece size değil size olduğu kadar çevrenize de ciddi zararlar vermektedir. Sigara kullanan kişiler bu sebepten dolayı sadece kendisinin zarar gördüğünü düşünerek bırakma konusunda pek istekli olmayabiliyor. Kendinize verdiğiniz zarar da çok önemli ve kayda değer bir konu ancak çevrenize verdiğiniz zararı da düşünmelisiniz. Etrafınızdaki kişiler sigara içmediği halde siz sigara kullandığınız için aynı zararı olur. Çocuklarınıza, büyüklerinize, yanınızdaki insanlara birçok zararınız olacaktır bu yüzden.

GeekVape Pod Mod Atağı Aegis Boost

GeekVape Yeni Cihazı İle Göz Dolduruyor

Tanımıyor olabilirsiniz… Önemli değil. Geek Vape kullanıcıların yakından tanıdıkları bir marka. Bu marka, suya ve toza dayanıklı olan modelleri ile biliniyor. Ancak sektörde gerçekleşmekte olan pod mod devrimine Geek Vape de kayıtsız kalmamış gibi görünüyor. Firma, pod mod pazarına 40 watt’lık bir güce sahip olan Geek Vape Aegis 40W ile giriş yapıyor. Geek Vape’den Pod Mod Atağı: Geek Vape Aegis Boost 40W. Peki bu küçük ve maharetli pod mod ne gibi özelliklere sahip?

GeekVape Aegis Boost 40W Özellikleri Ve İncelemesi

Geek Vape AS işlemci seti ile güçlendirilmiş olan Geek Vape Aegis Boost 40W, 106 mm boyunda, 39 mm genişliğinde ve 27.7 mm eninde bir gövdeye sahip. Bu gövde içerisinde aynı zamanda 1500 mAh gücünde bir sabit pile sahip. Bu sabit pil sayesinde cihazla beraber 18650 şarjlı pil kullanma zorunluluğunuz ortadan kalkmış oluyor. Üstelik Geek Vape Aegis Boost 40W’ı dilerseniz yine gövdesi üzerinde bulunan mikro USB şarj girişi üzerinden şarj etme imkanınız da var.

Adından da anlaşılabileceği üzere Geek Vape Aegis 40W, 5 ilâ 40 watt arasında çalıştırılabilen bir pod mod cihazı olarak karşımıza çıkıyor. Bu cihaz, 1.0 – 6.0V arasında akım çıkışı sağlamasının yanında, AS işlemci seti sayesinde 0.08 saniye içinde ateşlenebiliyor. Geek Vape Aegis Boost 40W, markanın diğer modellerinde olduğu gibi IP67 su ve toz geçirmezlik özelliğine sahip. Çinko alüminyum, deri ve silikon şase yapısına sahip olan Geek Vape Aegis 40W, çarpma, su ve şok gibi dış etkilere karşı korumalı bir pod mod modeli olmasının yanında büyük bir ateşleme tuşuna sahip.

Gövdesi üzerinde 0.42 inçlik OLED bir ekran bulunan Geek Vape Aegis Boost 40W, 3.7 ml’lik bir likit tankına sahip. Bu likit tankında coil (bobin) değişimi yapılabildiği gibi aynı zamanda likit tankını tepesinden doldurabilmek de mümkün. Geek Vape Aegis 40W aynı zamanda PTCG materyalden üretilen likit tankı sayesinde oldukça kullanışlı bir pod mod kit olarak karşımıza çıkıyor. Peki pod mod tam olarak nedir? Bu soruyu detaylı olarak cevapladıktan sonra Geek Vape Aegis 40W’ın tüm özelliklerinden söz edeceğiz.

Pod Mod Cihazları Nedir?

Pod mod cihazları günümüzde pek çok farklı isimle anılan bir tür e-sigara modelidir. Bu cihazlar, mod elektronik sigara modellerine nazaran daha düşük bir maksimum watt değerine sahiptirler. Bunun nedeni çoğu pod mod / pod e-sigara modelinin salt likit olarak da bilinen nikotin tuzu eklentili e-likit içerikleri kullanmasıdır. Peki Vaporesso mu? Smok mu? Yoksa GeekVape mi?

Mod elektronik sigaralardan farklı olarak pod cihazları / pod mod e-sigara modelleri yüksek nikotin içeren salt likit içerikleri / e-likit kullandıkları için yüksek watt değerlerine ihtiyaç duymazlar. Bu açıdan pod mod e-sigara modellerinin MTL olarak da bilinen “sigara içimi” için ideal olduğunu söylemek mümkün. Günümüzde pod modelleri maksimum 15W – 50W’lık bir güç ile çalışırlar. Çünkü daha yüksek watt değerlerine ihtiyaç duymazlar. Yoğun buhar sağlamak bu tipteki e-sigara modelleri için gerekli değildir. Çoğu pod mod / pod e-sigara modeli, düşük bir buhar kapasitesine sahiptir ve yüksek nikotin içeren e-likit içerikleri ile kullanıldıkları için, yüksek watt değerlerine ihtiyaç duymazlar. Pod e-sigara veya pod mod işte tam da bu tipteki e-sigara modellerine verilen isimdir. Eğer tütün sigarası kullanıyorsanız ve sigara içimini destekleyecek bir cihaza ihtiyacınız varsa, pod mod e-sigara / pod e-sigara tercih edebilirsiniz. Şimdi, başarılı bir pod mod olarak görülen Geek Vape Aegis 40W’ın diğer özelliklerine devam edelim.

Geek Vape Aegis Boost 40W İncelemesi

Geek Vape Aegis 40W, 1500 mAh’lık bir sabit pile sahip. 5W – 40W arasında çalıştırılabilen Geek Vape Aegis 40W,  106.8 mm x 39.2 mm x  27.7 mm boyutlarında bir e-sigara modeli. Çinko – aluminyum, silikon ve deri malzemeden üretilmiş olan gövdenin üzerinde 0.42 inçlik OLED bir ekran bulunuyor. Tüm bu özelliklere ek olarak 3.7 ml’lik bir salt likit haznesine sahip pod kartuş ile güçlendirilmiş olan Geek Vape Aegis Boost 40W, tepeden doldurulan bir pod kartuşa sahip. Kullanışlı pod e-sigara modellerinde olduğu gibi coil değişimi ve salt likit dolumu yapılabilen Geek Vape Aegis 40W aynı zamanda ayarlanabilir hava kanallarına sahip. Geek Vape Aegis 40W Pod Mod Kit, 0.6 ohm dirençli KA1 Mesh Coil (Bobin) yapısı ile kullanılıyor.

Kısa devre koruması, düşük şarj uyarısı, yüksek ısı koruması gibi özelliklerin hepsi Geek Vape Aegis 40W’ın önemli özellikleri arasında yer alıyor. Gövdesi üzerinde büyük bir ateşleme tuşu bulunan Geek Vape Aegis 40W, oldukça küçük ve kolay taşınabilir bir pod e-sigara modeli karşımıza çıkıyor.

GeekVape Pod Mod Atağı Aegis Boost

Pod Mod Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Pod mod modelleri veya bilinen adıyla pod e-sigara modelleri genellikle MTL olarak da bilinen bir tür içim şekli için tercih edilirler. Pod mod e-sigara modellerinin ilk kullanım avantajları arasında bu cihazların az likit tüketmeleri gelir. Çoğu pod e-sigara modeli salt likit olarak da bilinen nikotin tuzu katkılı e-likit içerikleri kullanırlar. Bu likitler düşük buhar verirler ancak buhar içindeki salt likit oranı çok yüksektir. Bu nedenle de çoğu pod e-sigara modeli düşük bir watt ile çalışırlar. Bu ipucu bizlere pod e-sigaralarla ilgili ilk kullanım avantajını sunar; çoğu pod e-sigara modeli mod e-sigara modellerine nazaran daha az likit tüketirler.

Pod e-sigara modellerinin yoğun bir buhar sunması başka avantajları da beraberinde getirir. Bunların başında kullanım sıklığının azalması vardır. Bugün pod mod e-sigara cihazları için tıpkı elektronik sigaralarda olduğu gibi “tamamen sağlıklı” yakıştırması yapılamaz. Bu nedenle de, kullanım sıklığınızın azalması son derece önemli bir konu. Eğer coil (bobin) yapısı değiştirilebilen ve salt likit dolumu yapılabilen bir pod mod / pod sahibiyseniz, gerçek anlamda ekonomik bir pod mod kullanıyorsunuz demektir.

Bir Pod Mod E-Sigara Modeli Olarak Neden Geek Vape Aegis Boost 40W’ı Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle günümüzde e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilen her pod e-sigara modelinin değiştirilebilir coil (bobin) yapısına sahip modeller olmadıklarını belirtelim. Aynı durum pod kartuşlardaki likit hazneleri için de geçerli. Her ne kadar sayıları çok olmasa da bugün pod kartuş kısmı değiştirilemeyen e-sigaralar var. Ancak Geek Vape Aegis Boost 40W ve benzeri pod mod cihazlar, mtl (sigara içimi) sundukları için ekonomik ve de pratik pod e-sigara modelleri olarak karşımıza çıkmaktalar.

Geek Vape Aegis Boost 40W’ı diğer pod mod e-sigara modellerinden ayıran bir diğer özellik de, bu cihazın IP67 sertifikasına sahip olması. Bu da Geek Vape Aegis Boost 40W’ın paslanma, toz ve darbelere karşı dayanıklı olması anlamına geliyor. Zaten Geek Vape’in diğer e-sigara sınıflarında ürettiği modeller de toz ve neme karşı dayanıklılar.

Geek Vape Aegis Boost 40W’ı Ve Kullanabileceğiniz Salt Likit İçeriklerini Nereden Alabilirsiniz?

Bildiğiniz gibi e-sigara ve diğer ürünlerin (e-likit, coil, aroma, salt likit) ülkemizde satışı yasal olarak sınırlandırılmıştır. Bu da, orijinal bir pod e-sigara veya benzeri bir elektronik sigara modeline ek olarak aynı zamanda e-likit içeriklerinin, coil (bobin) yapılarının ve diğer e-sigara ürünlerinin satışı ile ilgili bir denetimin olmaması anlamına geliyor. Denetimin olmaması da en çok, kötü niyetli elektronik sigara sitelerinin işine geliyor. Bu yüzden Geek Vape Aegis Boost 40W veya başka bir pod mod alacaksanız güvenilir bir e-sigara sitesi tercih etmeniz önemli. Aynı durum tahmin edeceğiniz üzere pod mod elektronik sigara modelleri ile kullanabileceğiniz kartuş, coil, salt likit gibi yan ürünler için de geçerli. Tüm bu cihaz ve likit içeriklerine elektroniksigarashop.info adresinden ulaşmanız mümkün. Tütün sigarasını bırakmak için bir adım atın ve su geçirmeyen ekonomik bir pod e-sigara olan Geek Vape Aegis Boost 40W’ı tercih edin.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku