Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Kanser Tedavisinde Anne Sütü Mucizesi

1 2.218

Kanser Tedavisinde Anne Sütü MucizesiVücudumuzdaki bir organ ya da dokudaki hücrelerin bozulması, düzensiz bir şekilde bölünerek çoğalması yoluyla kötü huylu tümör ya da urlara sebep olmasına “Kanser” diyoruz. Tüm dünyada ve ülkemizde kanser o kadar yaygın bir hale gelmiş durumda ki, neredeyse dokunduğumuz, kokladığımız, yediğimiz, içtiğimiz çoğu şey ve en ömenlisi ellerimizden düşürmediğimiz cep telefonları kansere neden olmakta. Kanserden korunmak için doğal beslenmeye, spor yapmaya, stresten uzak durmaya çalışsakta soluduğumuz kirletilmiş hava hatta yıkandığımız sudaki ağır metaller, kanserin en büyük sebeplerin haline gelmiş durumda.

Kanser Tedavisinde Anne Sütü MucizesiKansere Neden Olan Başlıca Nedenler:

Sigara ve alkol tüketimi, özellikle 12.00-14.00 saatleri arasında güneşe maruz kalma, aşırı derecede röntgen ışını almış olma, kimyasal maddelerle fazla temas (boya,benzin,katran,asbest vb.), bazı virüslerin etkileri, hava kirliliği, radyasyona maruz kalma, beslenme yetersizliği gibi nedenler kansere neden olmaktadır.

Anne Sütünün Kanser Üzerindeki Tedavi Edici Etkisi:

Uzmanlara göre bilimsel bir kesinliği olduğu söylenemese de anne sütünün kanseri tedavi edici özelliklerinini bulunduğu ifade edilmektedir. Çoğu doktor bu konuda yeterli araştırma yapılmadığı aslında bu konunun üzerine düşülse belkide çoğu kanser hücresinin yok edilmesi konusunda büyük başarılar sağlanabileceğini söylemektedir. Ancak kanser hastalığı tedavisi sayesinde tüm ilaç ve sağlık firmaları deli gibi para kazanıyor. Kimse bu rantın elinden uçup gitmesini istemiyor. Araştırmaların yeteri oranda yapılmaması da zaten ekonomik ranta bağlanmaktadır.

Kanser Tedavisinde Anne Sütü MucizesiAnne sütü denenen beyin tümörü olan, prostat kanseri ve akciğer kanseri hastalarında, mesane ve bağırsaktaki kötü huylu tümörlerde iyileşmeler görülmüştür. Yapılan araştırmalar sonucunda üretilen ve doğal olarak var olan bütün sütlerin, mikroskopla tetkik edilmesi sonucunda, sadece anne sütünün kanser üzerinde %50 etkili olduğu tespit edilmiştir. Bazı sütlerin ise kanser vakıalarında azdırıcı etki yaptığı görülmüştür. Bu nedenle anne sütü iyi geliyor duyumu ile hastaların tüm süt ürünlerini bilinçsizce tüketmeleri sağlıklarını daha da bozabilir. Kanser hücrelerini tamamen yok etmese de bu hücrelerin azalmasında ve üremesinin yavaşlatılmasında anne sütünün faydalı olduğu kesindir. Gerek medya da gerekse sosyal medya da eşek sütü ve deve sütünün de kansere iyi geldiği söylenerek satılmaya çalışıldığı, ancak bunların hiçbirinin kansere iyi gelmediği sadece anne sütünün faydalı olduğu uzman doktorlarca vurgulanmaktadır. Bu tür yayınlara ve bu şekilde hastaların duygularını paralarını sömürerek kazanç sağlayan insanlara asla prim vermeyin.

İsveç’te yapılan bir araştırmada, anne sütünün içinde bulunan “Hamlet” diye adlandırılan bir maddenin kanser hücreleri üzerinde çok etkili olduğu, bu hücreleri etkisiz hale getirdiği tespit edilmiştir. Araştırmayı yapan bağışıklık uzmanı Profesör Catharina Svanborg, antibiyotiklerle ilgili bir araştırma yaparken keşfettiği anne sütündeki bu maddenin kanser hücrelerini etkisiz hale getirdiğini ifade etmiştir.

Kanser Tedavisinde Anne Sütü MucizesiYapılan bu keşfe göre “Hamlet” enjekte edilen hastalarda, tümör ölümleri kısa zaman içerisinde kendini göstermektedir. Anne sütünde “Alphalactalbumin” içeren proteinler boğaza ulaştığında kanserle mücadele için hazır askerler oluyorlar. Tüm dünyada anne sütü sayesinde kanserle mücadelesinde büyük yol katetmiş ve iyileşme yolunda ilerlemiş hastalar bulunmaktadır. Bu nedenle anne sütünün bebeklerimize ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Anne sütü çocuğunuzu bir çok hastalıktan koruduğu gibi bağışıklık sistemini geliştirerek kanser vakıalarına yakalanmalarını da önler. Sevgili anneler, çocuklarınızı asla anne sütünden mahrum bırakmayın.
Bilim ve teknoloji ilerledikçe, belki de gün olacak tüm dünyanın kanserden kurtuluşu anne sütü mucizesi ile gerçekleşecek. Neden Olmasın?

Kaynakça:
www.doktortv.com
https://www.sabah.com.tr

Yazar: Eda Şahan

1 yorum
  1. resul kolay diyor

    bu madde süt içilerekmi yoksa enjekte edilerekmı uygulanacak.eşim byin kanseri lutfen yardımcı olurmusunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku