Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Kombi Klima Servisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

0 590

Kombi ve klimanızın sağlığını koruması için belirli aralıklarla değerlerine bakılmasına gerek vardır. Borularında ya da teknik parçalarında problemler yaşanmaması için kombi ya da klima servisi çağırılarak bakım hizmeti gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde beklenmeyen arızalarla karşılaşabilirsiniz ya da küçük bir arıza ciddi zararlar verecek boyuta gelebilir.

Kombi Klima Servisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi Servisi Hangi Hizmetleri Kapsar?

Kombilerin dostu olan kombi servisleri genel özellikleriyle kombinizin ihtiyacını karşılayacak servisleri içerir. Firmamızda kombi servisinin içerisinde,

1- Yeni kombilerinizin montaj işlemi gerçekleştirilir. Eğer kombinizi değiştirmek isterseniz değişim işlemi için gerekli olan işlemler de gerçekleştirilebilir.

2- Kombinize bakım işlemi gerçekleştirilir. Bakımınız tekniklere uygun bir şekilde hiçbir nokta gözden kaçırılmayacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

3- Onarım ve tamir işlemleri gerçekleştirilir. Kombinizde oluşan küçük ya da büyük bir sorunda anında hizmet sağlanarak problemler kalıcı olarak ortadan kaldırılır.

4- Tamir işlemleriniz için gerekli teknik parça desteği sağlanır. Sağlanan bu teknik parçalar 1 yıl garantiye sahiptir.

5- Oluşan herhangi bir probleminizde uzman ekibimiz tarafından danışmanlık hizmeti sağlanır.

Uzman ekip tarafından tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayacak kombi servisi için web sayfamızdan ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi İşlemi Neden Uzmana Yaptırılmalıdır?

Oluşan küçük büyük herhangi bir arızada işini bilmeyen kişiler yerine mutlaka uzman tarafından destek alınmalıdır. Uzman kişiler ile yapılmamış kombilerde,

1- Sorunun ana merkezi anlaşılamayarak yanlış parça değişimi ya da tamiri gerçekleştirilebilir. Bu da sorununuzu çözmek yerine size ekstradan maliyet çıkaracaktır.

2- Yapılan tamir işlemi sırasında kombinizin diğer aksanları bozulabilir. Yanlış yapılmış bir tamir kombinizin ayarlarını bozacaktır.

3- Kombinizin değişen parçaları ya da tamiri için gerekli ekipmana sahip olunmayabilir. Kombi tamiri için birçok özel ekipmana ihtiyaç duyulmaktadır.

4- Kombinizin bakım işleminin gerçekleştirilmesi yüzeysel olarak tam olarak sağlamayacaktır. Tüm detaylı noktaların sahip olması gerektiği değerler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Kombiniz için gerekli olan destek için uzman bir kombi servisi ile çalışmak kombinizin yeni gibi kalmasını sağlayacaktır.

Kombi Servisi Sonrasında Problem Yaşar Mıyım?

Kombisinde ya da klimasında arıza yaşayan kişilerin ilk olarak düşündükleri şey tamir işleminin gerçekleştirilmesinin ardından yeniden aynı ya da farklı bir problemle karşılaşıp karşılaşmayacaklarıdır. Alanında uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmiş servis işleminin ardından yaşanacak problemlerle neredeyse yok denecek kadar azdır. Firmamız bu konuda size %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Profesyonel teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilen tamir ya da bakım işlemi sonrasında herhangi bir problemle karşılaşmanız mümkün değildir. Kombinizde tekrar teknik olarak arıza yaşanması sonucunda ekibimiz gerekli işlemleri gerçekleştirecektir. Kombi servisi hakkında detaylı bilgi ya da danışmanlık hizmeti almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Klima Servisi Hizmeti

Firmamızda kombi servisinin yanında klima servis işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakımı, tamiri ve danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır. Herhangi bir marka standardı olmadan tüm kombi ve klimaların servisi sağlanmaktadır. Klimanızda yaşadığınız herhangi bir problemin ortadan kaldırılması ve ileride oluşacak problemlerin engellenmesi için profesyonel bir klima servis hizmeti almanız gerekmektedir. Kafanızı kurcalayan küçük sorularda ise bize ulaşarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Sorununuzun büyük olması durumunda ekibimiz yola çıkarak sizlere klima servisi işlemi gerçekleştirmek için ulaşacaktır.

VRF Klima Servisi

VRF klima, çoklu ortamların ısıtılmasında ya da soğutulmasında kullanılan klima türüdür. Bir ana merkeze bağlı iç klimalardan oluşan bu klima, büyük bir alanın kendi şartlarına göre sıcaklık düzenlemesinin yapılmasını sağlar. Bu sayede tüm ortam aynı sıcaklıkta kalmış olur. VRF klimanın ana klimasında problem yaşanabileceği gibi iç klimalarda da problemlerle karşılaşılabilmektedir. Özellikle ana klimada yaşanılan bir problem ısıtılan alan için büyük problemler oluşturmaktadır. VRF klima servisi ile oluşacak problemlerin önceden kaldırılması için bakım hizmeti alabilirsiniz. Yaşanılan problem anında ise sorunun ortadan kaldırılması için tamir işlemi gerçekleştirilir.

Kombi Klima Servisi Nereden Alınır?

Kombi klima servislerinin alınmasındaki en önemli nokta teknik ekibidir. Teknik ekip yapılan tüm işlemleri gerçekleştireceği için bu işlemlerin eğitimini almış kişilerden oluşturulmalıdır. Firmamızda teknik ekibimizdeki tüm çalışanlarımız gerekli sertifikalara sahiptir. Uzman ekip ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirilen klima, kombi ya da VRF klima servisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlanarak kalıcı çözümler üretilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.