Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Mass Following ve Mass Liking Nedir?

3 311

Instagram paylaşımlarınızın diğer hesapların paylaşımları arasından sıyrılarak öne çıkmasını istiyorsanız, fotoğraflarınızı güzelleştirmeye yarayan çeşitli uygulamalara ve InstamUp’a ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Her ne kadar Instagram’da tek başına birçok ayarı yapabilmek mümkün olsa da, bazı durumlarda başka araçlara ihtiyaç duyulabiliyor. Etkileşimi artırmaya ve hesabınızı gün yüzüne çıkarmaya yardımcı olan InstamUp ile otomatik takip yapabilir, instagram takipçi artıracak eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşlem yapmak için ek olarak teknoloji bilgini olmaya gerek olmayan ara yüz kullanımı kolay bu uygulama ile otomatik paylaşım yapmak için gönderilerinizi zamanlayabilirsiniz.

Mass Following ve Mass Liking Nedir?

Strateji Belirleme

İnstagram hesap büyütme konusunda doğru stratejilerin çizilmesi, vakit kaybetmenizi engelleyecektir. Bu stratejilerin hayata geçirilmesi esnasında da size destek sunması gereken bir uygulamaya da ihtiyacınız olacaktır. Doğal yoldan takipçi kazanmak için doğru ve güvenilir adres olan InstamUp sayesinde beğeni yapma, belirttiğiniz metin içeren yorum yapma, takip etme veya takipten çıkma eylemleri bulunmaktadır. Bu eylemler ve Mass Following – Mass Liking özelliği ile az zaman içerisinde oldukça hızlı sonucalar alacaksınız. Mass following, hesabınız adına toplu takip etme yoluyla hedef kitlenin dikkatini çekme yöntemidir. Mass liking ise hesabınız adına toplu yorum yapma yoluyla hedef kitlenin dikkatini çekme yöntemidir. Bu yöntemler ile hesabınız ve yahut sayfanız diğer hesaplar arasından sıyrılacaktır. Takipçi kazan hedefli geliştirilen bu özellikler ile etkileşim yaratan InstamUp sunduğu deneyimlerin istatiksel verilerini de analiz yapıyor. Daha doğru strateji belirlemeye destek olan istatistik bölümü ile rakiplerinize fark atmanız hedefleniyor. Hedef kitle belirlemenizde de size yardımcı olan bu bölüm, hedef kitle etkileşimi için filtreleme imkanı sunuyor. Bu filtrelemeyi hashtag, herhangi bir hesabın takip edenleri, takipçileri, yorum yapanları, beğeni yapanları yani rakip topluluklar, coğrafi konum ve hazır kullanıcı listeleri olarak sunan InstamUp ile instagramda fark yaratmak oldukça kolay.

Mass Following ve Mass Liking Nedir?

R10 kullanıcıları için benzersiz bir satış teklifi olarak % 30 indirim sunmaktayız.

Hizmetimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Size en iyi destek ve tanıtım garanti ediyoruz!

Bunları da beğenebilirsin
3 Yorumlar
  1. ücretsiz domain diyor

    Paylaşım için teşekkürler güzel olmuş…

  2. Musa Kınık diyor

    Hocam Bişey sormak istiyorum bireysel hesaplarda takipçi kasmak için kullanabilirmiyiz bu uygulamayı. Banlanma ihtimalimiz varmı

  3. Ev taşıma diyor

    Bu faydalı yazı için teşekkürler yakın zamanda deneme amaçlı kullanacağım..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.