Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Özgür Ve Ücretsizce Dilediğinizde Radyo Cebinizde

0 82
Özgür Ve Ücretsizce Dilediğinizde Radyo Cebinizde

Transistörlü radyolarla başlayan ve bir zamanlar evlerimizin vazgeçilmezi olan radyolar, televizyonun evlerimize girmesiyle eski cazibesini yitirmiş gibi görünse de klasikler kaybolmuyor. Eskiden ahşap kasasıyla aynı zamanda aksesuar olan radyolar, günümüzde cep telefonlarımızdan, tabletlerimizden, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarımızdan bize ulaşmaya devam ediyor.

Bugünlerde canlı radyo adıyla yayılan platformların en gözdesi, Radyozon adıyla yayın hayatını sürdüren sitede yer alıyor. Bu site vasıtasıyla popüler birçok radyo yayınına internet bağlantısının olduğu her yerde anında ulaşabiliyorsunuz. Üstelik sizi üyelik gibi birçok bilginizi başkalarıyla paylaşma sıkıntısına da sokmuyor.

Seç ve Dinle
Gençlerin teknolojiyi kullanımdaki maharetine rağmen Radyozon, radyo dinle sloganıyla çıktığı yolculukta dinleyiciye kolay kullanım imkânı sunarak her yaştan insanın en meşgul anlarında bile radyoya ulaşımını sağlıyor. Üstelik geniş kanal yelpazesiyle her zevk ve ihtiyaca da hitap ediyor. Size, ne dinlemek istediğinizi seçmek kalıyor.
Haber dinleyecekseniz haber kanalı, müzik dinleyecekseniz müzik kanalına ulaşabiliyorsunuz. Üstelik ulaştığınız kanalın, bölgelere göre yayın frekanslarına ulaşabiliyor, görüşlerinizi yazarak bizlerin de daha güzele ulaşmasına katkıda bulunabiliyorsunuz.

Radyo Kategorileri
Sayfa üzerinde yapılan yayına göre hazırlanmış radyo kategorileri seçim butonları sizlere kanal seçimi yerine temayı seçme şansını verirken size zevkinize uygun yayını dinlemek kalıyor. Yapılan yayına göre 10 farklı tema belirlenmiş durumda.

Bunlar;
• Haber
• Spor
• Dini
• Pop
• Slow
• Arabesk
• Türk Sanat Müziği(TSM)-Nostalji
• Türkü
• Ulusal
Yabancı müzik dinleme imkânı sunan kanallardan oluşuyor.Kanalların, yayın özelliklerine göre yukarıdaki şekilde gruplandırılması, dinleyiciyi tanımadığı kanallar arasından ihtiyacına ve zevkine uygun radyoları bulma fırsatını da sunuyor.

Popüler Radyo Kanalları
Kategoriler sizi ilgilendirmiyor mu? Sürekli dinlediğiniz kanalı mı arıyorsunuz? Radyozon bunu da dikkate alıyor ve yayın hayatındaki altmışaltı radyonun tıklanma oranları dikkate alınarak belirlenen en popüler olanlarını ekranda sıralıyor, size yine seçmek kalıyor.
İhtiyaç duyduğunuz kanal, popüler kanallar arasında yer almıyorsa son ikon sizin için: Tüm kanallar.

Tüm kanallar ikonuna tıklayıp yayındaki kanallardan birisini seçip arkanıza yaslanarak radyonuzu dinleyebilirsiniz. Bir paylaş butonlarından radyozon.com yayın platformunu dostlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku