Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Taksitle Ev Almak Artık Çok Kolay

1 305

Günümüzde ev almak çoğu kişinin hayal bile edemeyeceği durumlardan biri olmuştur. Özellikle asgari ücretle çalışan bir kişinin ailesinin geçimi bir yana ev parasını ödeyebilecek gücü bulunmuyor. Bununla beraber bankalar üzerinden çekilen konut kredilerinin taksitleri de aylık maaşın çok çok üzerinde olabiliyor. Öte yandan bankadan çekilen konut kredisinin faizleri neredeyse bir ev parasına eş değer oluyor. Yani bir ev sahibi olabilmek için bankadan kredi çekmenin bedeli iki ev parasıdır.

Bu nedenle pek çok vatandaş durumun farkında olup ev almak için hiçbir yola başvurmaz. Öte yandan günümüz faizsiz finans şirketleri tarafından herhangi bir koşul aranmaksızın taksitle ev sahibi olmanın yolunu açmış durumdadır. Pek çok kişinin bu sayede ev sahibi olduğu sistem çoğu vatandaş tarafından bilinmiyor.

Peşinat Yok Faiz Yok

Taksitle ev almakiçin herhangi bir peşinat ödemesi yapmanız gerekmez. Sadece sisteme dahil olmak yeterlidir. Bu sisteme dahil olmak için gereken tek şart 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktır. Hangi şirketler bu işi yapmaktadır?  Bankacılık denetleme kurulunun güvencesi ile bu sistemde pek çok finans şirketi bulunmaktadır.

 Bunlardan biri de Birevim finans şirketidir. Birevim hiçbir koşul ve peşinat istemeden sizi sisteme dahil ederek ihtiyacınıza göre taksitle ev alma yollarıkonusunda destek oluyıor. Bu sistem size sadece ihtiyacınız olan tutarı belirlemenizi ve aylık bütçenizi ayarlamanıza yardımcı oluyor. Sisteme dahil olmak için ise ekstra hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Herkese Peşinatsız Faizsiz Ev

 Sistemle herkes Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olabilmek artık mümkün oluyor. Bu sisteme katılım sağlamak ve ekonomik koşullarınız doğrultusunda kira öder gibi ev sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey Birevim bürolarına giderek size uygun tasarruf planını seçmek ve sisteme kayıt olmaktır.

Bu Sistemin Avantajı Nelerdir?

Faizsiz ev alma sisteminin pek çok avantajı bulunuyor. Bunlardan ilk ve en önemlisi faiz olmamasıdır. Yani sadece evin değeri kadar para ödersiniz. Böylece belirleyeceğiniz aylık tutarlar karşısında zor durumda kalmadan ev sahibi olabilirsiniz. Peşinat olmadan ev sahibi olmak isteyenler için bu sistem dışında hiçbir yerde peşinat olmadan ev sahibi olamazsınız.

Faiz ve peşinat olmaması bu sistemin en önemli avantajları arasında yer alıyor. Taksit tutarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Küçük taksit miktarı ile ev sahibi olmakta mümkün oluyor. İkinci bir ev almak için tekrar bir başvuru yapabilir ve ikinci evinizi de alabilirsiniz. Kredi çıkmayan veya uygun görülmeyen arsa ya da konut gibi gayrimenkulleri alabilmek ve yasal takip yaşanma durumunda bile sisteme dahil olunabiliyor. Ve durum her ne olursa olsun ek masraflar ile karşılaşmazsınız. Eğer bir ev sahibi olmak ve bunlar için faiz ya da peşinat ödemek istemiyorsanız Birevim bürolarına giderek sisteme katılabilirsiniz.

1 yorum
  1. Konsept Gayrimenkul diyor

    Bilgilendirici ve güzel bir yazı olmuş paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku