Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Yeni Nesil Güvenlik Yöntemleri

2 386

İşlerimize yakın semtlerde oturmak trafikten kurtulmak için özellikle büyükşehirler de en çok tercih edilen yöntemlerden biri, hayatımızı kolaylaştıran bu tercih 2-3 vasıta değiştirme sıkıntısından bizi kurtarırken yolda geçireceğimiz zamanı da sevdiklerimizle, keyif aldığımız aktivitelerle ya da dinlenerek geçirmemizi sağlıyor.

Daha güvenli bir yaşam için daha yeni teknolojiler

Peki bizim tercihimizde bu yönde olursa, güvenli bir yaşam için neler yapmalıyız?

Yeni Nesil Güvenlik Yöntemleri

Taşınacağımız semt işimize yakın olduğu için rahatız, mesai gidiş ve dönüşünde kaybedeceğimiz zamanı çok daha keyifli bir biçimde değerlendirebileceğiz artık fakat çevreyi tanımıyor dahası güvenliğinden de emin olamıyoruz.

Şehir insanı bu soruna tanımadığı bir semtte yaşamaya başlamadan önce güvenlik önlemlerini artırarak çözüm buluyor ve yeni nesil güvenlik sistemleri ile sevdiklerini ve evini koruma altına alıyor.

Pronet Alarm Sistemi nasıl çalışıyor?

Evinize ya da işyerinize alarm sistemi kurulduktan sonra istenmeyen bir durum gerçekleşirse alarm devreye girerek Pronet Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderiyor. Bu sinyal haber alma merkezinin ortalama 10 saniye içinde size veya yakınlarınıza ulaşmasını sağlıyor. Gerekli durumlarda emniyet güçleri, itfaiye veya 112 Acil Ambulans Hizmeti ile irtibata kurularak alarmın geldiği yere yönlendiriyorlar.

Üstelik sadece hırsızlık durumunda değil su baskını, gaz kaçağı, yangın veya sağlık ihbarı durumunda da alarm devreye girerek güvenliği sağlıyor.

Pronet Plus’ın farkı nedir?

Alarm sisteminizi uzaktan kurmanızı, kapatmanızı, akıllı videonuzu mobil uygulamanızdan izlemenizi hatta aydınlatmalarınızı yönetip ve kapınızı uzaktan açıp kapatabilmenizi sağlayan Pronet Plus üyeliği , Pronet’in sunduğu güvenlik hizmetlerinden bir tanesi.

Pronet Plus’tan hayatınızı kolaylaştıracak bir yenilik daha

Pronet Plus sistemine entegre çalışan akıllı ürün ailesinin en çok tercih edilen üyelerinden biri olan Akıllı Kilit güncellenen teknolojisi sayesinde kolay kurulum imkanı sunarken kapı kapatıldığında otomatik olarak kitleniyor ve fazla sayıda kapı tipi ve modeline uyum sağlayabiliyor. 


Akıllı Kilit’in özellikleri saymakla bitmiyor
Anahtarsız giriş özelliği sayesinde, anahtar alıp vermek için uğraşma, anahtar unutunca kapıda kalma gibi sorunları ortadan kaldıran Pronet Akıllı Kilit, akıllı telefon veya masaüstünde indirilerek kullanılabilen Pronet Plus uygulaması ile kolayca yönetiliyor.

Kullanıcılar anahtarla ilgili bir sorun yaşadığında evinetelefonundaki uygulama ile giriş yapabiliyor ve kapı çilingir çağırmadan kolaycaaçılabiliyor. 

Çilingir devri kapanıyor


Çocuklar okul dönüşü anahtarlarını evde unuttuysa veya bir arkadaşın evinize uğraması gerekiyorsa akıllı telefonu üzerinden evin kapısını açıp kapatmak mümkün, evde çalışanlara da ayrıca anahtar verme zorunluluğu ortadan kalkıyor. 

Her zaman en üstün ve en güvenli çözüm

Pronet Plus, interaktif güvenlik ve görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimini aynı çatı altında buluştururken kullanıcılarını  sadece hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını veya acil sağlık gibi tehlikelere karşı korumuyor ayrıca hayatlarındaki kişisel ihtiyaçlarına göre farklı çözümler de sunuyor. Marka,  mevcut ürünleri üzerine sürekli çalışıp onları geliştirerek en üstün ve en güvenli hale gelmelerini sağlıyor. 

Kısacası günümüzde güvenlik sistemleri denince alarm ve kamera sistemlerinden akıllı kilitlere ve prizlere kadar uzanan çok çeşitli bir dünyaya adım atılıyor.

 Detaylıbilgi için Pronet’i ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
  1. Etimesgut Çilingir diyor

    Çilingir devrinin kapanacağını hiç zannetmiyorum.

  2. emre aydın diyor

    Güvenlik sistemlerine her ay abonmanlık ödemek mantıklı mı bilemiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku