Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Broşür Dağıtım Hizmeti Nereden Alınır?

0 405

Broşür Dağıtım Hizmeti Nereden Alınır?Müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin tanıtıldığı ve genellikle kapsamlı bilgiler içeren, kaliteli malzemelere basılan broşürler ve kısa süreli kampanyaları, indirimleri müşterilerinize duyurmanızı sağlayan insert evraklar (genellikle tek sayfa ve düşük baskı kalitesinde olan evraklar), bazı kriterlere uygun şekilde dağıtıldıklarında kampanyalarınızı önemli ölçülerde etkileyen evraklar olabilirler.

Bu konuyu araştırdığımız makalemiz, broşürlerinizi dağıtmak üzere anlaşacağınız firmayı tespit etmenizi kolaylaştıran bir makale olabilir.

Broşürlerin ve Broşür Dağıtım İşinin Kampanya Üzerindeki Etkileri

Basılı evrakların, özellikle broşürlerin uygun biçimde dağıtılmaları, kampanyanın başarı ihtimalini %50 oranında etkileyen yani uygun şekilde tamamlandığında kampanyanın başarılı olma ihtimalini ikiye katlayan bir iş olarak gösterilebilir.

Broşürlerdeki basım kalitesinin, duyurulan indirimlerin ve kampanyaların, müşterilere sağlanan avantajların da kampanya başarısını aynı oranda etkilediği düşünülürse, broşür dağıtım işinin üzerinde durulmasının en az broşürlerin iyi biçimde hazırlanması işi, kampanya planlaması kadar önemli olduğu söylenebilir.

Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen verilerle hesaplanan istatistikler, iyi organize edilen ve tamamlanan dağıtım işlerinin, iyi organize edilmeden yapılan dağıtım işlerine göre 4 kat daha etkili olduğunu ortaya koyuyor.

Broşür Dağıtım Firmasında Olması Gereken Özellikler

Broşür dağıtım firmasının sahip olması gereken en önemli özellik, taleplerinize uygun bir şekilde dağıtım yapmasını sağlayacak olan kapasitesinin olması şeklinde gösterilebilir. Yani evraklarınızı hedef kitlenizin bulunduğu bölgeye sorunsuz şekilde iletmesini sağlayacak olan dağıtım ağına, araçlara, planlama kapasitesine ve tecrübeli dağıtım elemanlarına sahip olması gerekir.

Dağıtım firmasının çalıştırdığı dağıtım personelinin eğitimli ve iyi giyimli olmasına dikkat etmenizi önerebiliriz. Çünkü temiz ve tel tip kıyafetler giyen, karşılaştıkları kimselerle saygılı bir şekilde iletişim kuran, dağıtım işini tamamlamanın yanı sıra insani ilişkilere önem veren dağıtım elemanlarının yaptığı broşür dağıtım işlerinin, kampanya başarısını yaklaşık %20 oranında yükselttiği tespit edilmiştir.

Bu özelliklere sahip olan ve yeterli tecrübesi bulunan dağıtım firmaları değerlendirildiğinde, sahip oldukları imkânlar ve tecrübeli personeli ile öne çıkan Partner Dağıtım ve Pazarlama Hizmetleri, özellikle İstanbul’da yapılması planlanan broşür dağıtım ya da insert dağıtım işleri için en uygun seçenek olarak görünüyor. 20 yıla yaklaşan tecrübesi ve yaptığı yatırımlarla sağladığı geniş dağıtım ağı sayesinde broşür dağıtım işlerini ve diğer dağıtım işlerini büyük bir başarı oranıyla tamamlamayı bilen şirket, sizin de çalışmak isteyeceğiniz broşür dağıtım firması olabilir.

Partner Dağıtım Hakkında

PARTNER DAĞITIM & PAZARLAMA HİZMETLERİ olarak da bilinen Partner Express, ‘Doğru zamanda, Doğru yere ulaştırır’ sloganıyla hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön plana alan bir dağıtım firması olarak gösterilebilir.

Türkiye çapında 16 yıllık tecrübeye sahip olan şirket, sorumluluğunu aldığı her ürünü, üretenin hassasiyetini ve ciddiyetini koruyarak nihai tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.

Broşür dağıtım işlerinin yanı sıra diğer dağıtım işlerini de üstlenen, adres girişi ve saklama, zarflama, paketleme, etiketleme gibi işleri de yapan Partner Dağıtım, broşür dağıtım işlerinizi ve diğer dağıtım işlerinizi teslim etmek isteyeceğiniz şirket olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku