Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Erkek Pantolon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

0 982

Erkek giyimin en önemli parçalarından biri olan pantolonlar, hemen her ortamda tercih edilen, zamansız şıklığı sunan ürünler. İş giyimin yanı sıra günlük giyimlerinde önemli bir parçası olan pantolonlarda kumaş pantolon gibi modeller klasik giyimin parçası olurken, diğer seçenekler de günlük giyimde uyumlu bir tarz sunuyor. İçerdiği kumaş yapısı ile geniş bir skala sunan erkek pantolon modellerinde kumaş açısından, kesim açısından farklı seçimler yapılabilir. Kalitesi ile uzun seneler boyu kullanım vaat eden, kesim tarzı açısından ciddi bir uyum sunan erkek pantolon modellerinde seçim yaparken nelere dikkat edilmeli?

Kombinlerle Olan Uyum

Pantolonlar, geniş bir skala sunduğu için kombin açısından da eli güçlendiren parçalar. Gömlek, tişört, ceket ya da farklı parçalarla erkeği son derece şık gösteren pantolon modellerinde kombini baz alarak seçim yapmak önemli. Klasik giyimin en önemli parçası olan pantolonlarda, ilk olarak ceket ve gömlekle olan uyum düşünülmeli. Renk olarak siyah tonları iş giyiminde çok popüler olsa da ara renkler pantolonlarda düşünülebilir. Model açısından, kesim açısından ve tarz açısından yüzlerce seçenek sunan Kiğılı’da yer alan erkek pantolonlar bakıldığında, her kombin ile uyum öne çıkıyor.

Kumaş Kalitesi

Giyim ürününü en çok öne çıkan yönü kesinlikle kumaşı. Erkek giyimin en popüler parçası olan pantolonlarda kumaş tercihi tarzı ifade eder. Bu anlamda kumaşa bakıldığında, ekose, çizgili ve desenli kumaş tasarımlarında güçlü, pamuk yapısı tercih edilebilir. Kumaş, kimi zaman parlaklığı ile özel günlerde ve davetlerde tarzı ön plana çıkarırken, kimi zaman da rahatlığı her adımda hissettirmeli. Bu nedenle pantolonda kumaş kalitesine önem vermek gerekiyor. Bu da iyi marka seçimini gerekli kılıyor.

Bedene Göre Pantolon Seçimi

Erkek pantolon modellerinde önemli olan diğer bir konuda bedene uygun kesim. Dar pantolonlar vücudu ön plana çıkaran bir yapıya sahipken, kumaş pantolon modelleri içinde farklı tarzlar da ön plana çıkıyor. Bu konseptler arasında büyük beden pantolon öne çıkanlardan. Erkek büyük beden giyimde, kumaş pantolon kalitesini en iyi şekilde sunan büyük beden pantolonlar, rahat yapısı ve iddialı görünümü ile öne çıkıyor. Özel günlerde, iş giyiminde ya da günlük planlarda dahi tercih edilebilecek büyük beden erkek pantolon modelleri, istenen tarzı veriyor.

Erkek pantolon modellerinde sunduğu geniş konseptlerle ve zamansız şıklığı sunan konseptleri ile öne çıkan Kiğılı, kaliteli erkek giyim ürünü arayışında doğru adres. Türkiye’de erkek giyim modasına yön veren markanın büyük beden pantolon ve diğer seçeneklerini online satış mağazasında keşfedebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.