Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

İngilizce Dersleri ve Çeviri için En Doğru Adres

0 405

İngilizce Dersleri ve Çeviri için En Doğru Adresİngilizce öğrenmek başlı başına uzun uğraşlar gerektiren bir süreç. Başka dilde yeni kelimeler öğrenmek, öğrenilen kelimeleri cümle içinde kullanmak, gramer yapısını çözmek zaman ve emek gerektiriyor. İngilizce öğrenme aşamasında size yardımcı olacak tüm özellikleri bir araya getirerek oluşturulan ingiliceturkce.gen.tr sitesi ile bu süreci daha zahmetsiz hale getirebilirsiniz. İngilizceturkce.gen.tr aradığınız her şeye tek tıkla, vakit kaybetmeden ulaşmanız için tasarlanmış. Hem eğlenceli hem de basit ara yüzü sayesinde oldukça kullanışlı.

Ingilizceturkce.gen.tr sitesi, İngilizce dilinin öneminin gitgide arttığı günümüzde kişilerin İngilizce öğrenme süreçlerini kolaylaştırıyor; üstelik eğlenceli bir hale getiriyor. İngilizce Türkçe çeviri ya da Türkçe İngilizce çeviri, her ikisinin de kendine göre zorlukları var. Bu sebeple İngilizceturkce.gen.tr adresinde İngilizce çeviri yapması gereken kişiler için en kaliteli hizmet sunulmuş. İsterseniz kelime bazında, isterseniz cümle bazında, isterseniz de metnin tamamı için çeviri yapabiliyorsunuz.

“Ingilizceturkce.gen.tr ile neler yapılır?” sorusunun birçok yanıtı var. Önemli olan sizin neye ihtiyacınız olduğudur. Ödeviniz var ve İngilizce Türkçe çeviri mi yapmak istiyorsunuz? Yabancı şarkı dinliyorsunuz ve şarkı sözlerinin ne anlama geldiğini mi merak ediyorsunuz, çözümlemeniz gereken akademik bir makale mi var? ya da telaffuzunu da duymak istediğiniz yeni kelimeler mi öğrendiniz? İngilizce pratiğiniz az ve karşılıklı konuşmalardaki eksikliğinizi gidermek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. İngilizceturkce.gen.tr sitesindeki İngilizce Türkçe sözlüğün kapsamı akademik çalışmalarda dahi kullanabileceğiniz kapsamda hizmete sunulmuştur. İngilizce Türkçe sözlük kullanarak terimlere ulaşıp, İngilizce deyimlerin anlamını saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Aynı şekilde Türkçe metinleri İngilizce diline doğru ve hızlı çevirmek istiyorsanız Türkçe İngilizce çeviri modülünden yararlanarak kolaylıkla çeviri yapabilirsiniz. Cümle çevirileri için uzun zaman harcamanız, kullanılan İngilizce kalıplar içinde kaybolmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken İngilizceturkce.gen.tr sitesine girerek “Çevir” butonuna tıklamak; Çeviriyi tıkladığınızda çıkan sayfada dilediğiniz şekilde İngilizce Türkçe cümle çevirileri yapabilirsiniz.

Türkçe metni çevrilecek metinin yazıldığı kısma yazdığınızda İngilizce çevirisini anında görüntüleyebilirsiniz. Üstelik çeviri sadece İngilizce ve Türkçe dilleri arasında da yapılmıyor. Aynı sayfayı 51 ayrı dil için de kullanabilirsiniz. 51 ayrı dil çeviri hizmeti verilen bölümde isterseniz kaynak metini, hedef dile çevirdiğinizde sesli olarak da okunuşunu ve telaffuzunu dinleyebilirsiniz. Böylece hem bilmediğiniz kelimelerin telaffuzunu öğrenirsiniz hem de görsel ve işitsel öğelerle öğrenme sürecinizi pekiştirebilirsiniz.

Ingilizceturkce.gen.tr sitesinde yararlanabileceğiniz diğer bir özellik ise en çok kullanılan ve en çok işinize yarayacak cümlelerin bulunmasıdır. İngilizce bilginiz yeterli düzeyde değil ve yurtdışına gittiniz. Günlük hayatta kullandığınızda işinize yarayacak cümlelerin Türkçe İngilizce çeviri ve telaffuzlarına da aynı bölüm üzerinden ulaşabilirsiniz. Havaalanında yol bulmak, geziler esnasında kendinizi ifade etmek, alışveriş yapmak, restoranda sipariş vermek, iş yerinizi arayan yabancılarla irtibat kurmak ve hatta birilerine iltifat etmek artık çok kolay. Hangi konuda işinizi kolaylaştırmak istediğiniz doğrultusunda kategori seçip, kalıp cümlelere erişebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz cümleyi yazarak saniyeler içerisinde dilediğiniz dile de çevirmeniz mümkün.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku