Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Modern Raf – Raf Sistemleri

0 378

Raf sistemleri, yaşam alanlarımızda sık kullandığımız ürünlerden biridir. Kıyafetlerimizi, ayakkabılarımızı, çantalarımızı düzenli şekilde saklamak için raf sistemlerinden yararlanırız. Raf sistemleri, dekoratif amaçla da kullanılmaktadır. Dekoratif objeler ile raf sistemlerini bir arada kullanarak birbirinden farklı ve güzel görünümler yaratmak mümkündür.

Raf sistemleri, denilince akla gelen ilk markalardan biri, hiç şüphesiz Modern Raf ’tır. Modern Raf, Türkiye’nin ilk raf sistemleri e-ticaret sitesi olması dolayısıyla raf sistemlerinde öncü konumdadır.

Modern Raf; bugün, tekstil askısı, konfeksiyon askılığı, raflı askılık, orta stant, ağaç raf stant, tel raf sistemi, tel sepet, kanca, metal sistem, market rafı, delikli fon, direk, raf kolu, u askı çeşidi, plastik ürün, manken, ayakkabılık, etiketlik, elbise askısı ve hırdavat kategorilerde hizmet vermektedir.

Modern Raf’ ta aradığınız tüm askılık çeşitlerini uygun fiyatlara ve en kaliteli haliyle bulabilirsiniz. Bildiğiniz üzere raf sistemleri sürekli olarak değiştirilen, her sene yenisi alınan bir ürün çeşidi değildir. Yalnızca dekorasyonda değişiklik yapmak istenirse, mevcut raf sistemi kalitesiz ise ya da üründe bir problem yaşanmışsa değiştirilir. Bu sebeple raf sistemi alırken ürünün kalitesi en önemli faktör olmalıdır. Sizin de bir raf sisteminden beklentiniz; şıklık, uygun fiyat ve kalite ise modernraf.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Tel Raf Sistemi Modelleri

Modern Raf -  Raf Sistemleri

Tel raf sistemleri özellikle mağazacılık sektöründe çok fazla kullanılmaktadır. Giyim sektöründe bir fiziki mağazanız varsa mutlaka tel raf sistemlerinden yararlanmanız gerekir. Mağazada oluşturduğu düzenli görüntü, müşterilere sağladığı alışveriş kolaylığı nedeniyle tel raf sistemi modellerine mağazalarda sıklıkla yer verilmektedir.

Tel raf sistemlerine spor ürünler satan mağazalarda da yer verilmektedir. Küçük ürünlerin asılması, topların yerleştirilmesi için özel olarak üretilmiş raf sistemleri bulunmaktadır. Bir ayakkabı mağazanız bulunuyorsa duvara monte edilebilen raf sistemlerini tercih edebileceğiniz gibi tel raf sistemlerini de tercih edebilirsiniz.

Tel raf sistemi modellerinin kullanıldığı bir diğer alan ise telefonculardır. Eğer telefon mağazanızda telefon aksesuarlarına, telefon kılıflarına, kulaklıkla, şarj aletlerine büyük bir bölüm ayırdıysanız düzenli bir görüntü için tel raf sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Modern Raf Tel Raf Standları

Modern Raf ’ta ihtiyacınız olan tel raf standını kolaylıkla bulabilirsiniz. Modern Raf Ahtapot stantlar inişli çıkışlı yapısı ile özellikle iç çamaşırı mağazaları için biçilmiş bir kaftandır. Üzerine takılabilen tel kancalar sayesinde kare tel standlar, takı mağazaları için oldukça uygundur.

Modern Raf’ ta kemerlik standı, topluk stant, köşe kemerlik standı, terlik standı, çantalık standı, daire askılık standı ve daha birçok tel stant çeşidi bulabilirsiniz.

Üstelik web sitede bulunan ürün açıklamalarını inceleyerek kullanmak istediğiniz alana uygun boyutlara sahip ürünü de tercih edebilirsiniz.

Paslanmaz Raf Sistemlerinin Kalitesini Keşfet

Tel raf sistemlerinde ahşap raf sistemlerinin aksine paslanma sorunu yaşanabilmektedir. Bunun sebebi ise üretim aşamasında yeterince kaliteli malzeme kullanılmamasıdır. Modern Raf, kaliteli ve paslanmaz materyalden ürettiği tel raflar sayesinde bu problemi engellemektedir.

Paslanmaz raf sistemi satın aldığınızda ilerleyen zamanlarda tüm mağazayı yeniden yenilemek zorunda kalmazsınız. Paslı bir raf görüntüsü, mağazanızın imajını zedeleyeceği gibi satışa sunduğunuz ürünlere de zarar verebilmektedir.

Tel raf sistemi satın alacağınız zaman mutlaka ama mutlaka o ürünün kalitesini iyi değerlendirmeniz gerekir. Uzun uzun kaliteli üretim yapan bir mağaza aramak yerine şimdi modernraf.com’a giderek paslanmaz materyalden üretilmiş raf sistemlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Duvara Monte Raflar ile Hayatın Daha Kolay

Az önce de bahsettiğimiz gibi Modern Raf, adı üstünde raf sistemleri üzerine kurulmuş bir markadır. Bu sebeple Modern Raf’ ta ihtiyacınıza yönelik raf sistemini bulmanız mümkündür. Metal raf sistemlerinden birini tercih edebileceğiniz gibi ahşap raf sistemlerinden birini de tercih edebilirsiniz.

Bu raf sistemlerine alternatif olarak duvara monte edilen raf sistemlerini de tercih edebilirsiniz. Duvara monte edilebilen raf sistemleri hem mağazacılık sektöründe hem de ev dekorasyonunda kullanmak için uygun bir üründür.

Özellikle küçük metrekareli olan ve içerisinde çok eşya barındıran evlerde duvara monte edilen rafları tercih edebilirsiniz. Bu raflar hem yer tasarrufu sağlar hem de estetik bir görünüm sunar. Duvara monte edilebilen raf sistemleri ev dekorasyonunda kitaplık olarak da kullanılabilmektedir. Eğer sizin de hem uygun fiyatlı hem kaliteli hem güvenilir hem de estetik açıdan şık duran raf sistemlerine ihtiyacınız varsa Türkiye’nin ilk raf sistemleri e-ticaret sitesi olan modernraf.com’dan alışveriş yapmak, oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku