Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Takyon Enerjisi Nedir?

0 468

Takyon Enerjisi Nedir?Kuantum fiziğine göre, evren yoğun bir enerji biçiminden başka bir şey değildir. Bu evrende var olan her şey, enerjisel yapıların en ince, en cılız, en alçak alanlarına, bir enerji devamlılığı içinde hizalıdır.

Dünya üzerinde var olan her şeyin kendi enerjik sürekliliği vardır. Duyularımızla algıladığımız fiziksel bedenin yanı sıra, başka birçok enerji kütlesinin katmanları da var. Tüm bu enerji katmanları boyunca, enerjik bir süreklilik, en yüksek, en incelikli bedenlerden, malzeme bedenine doğru akar. Buna Hindistan’da İlahi Anne denir. Hıristiyanlık ona Kutsal Ruh der ve birçok modern, Yeni Çağ manevi öğretisinde buna Kozmik Enerji denir. Modern fizik bunu Sıfır Noktası Enerjisi veya Serbest Enerji olarak adlandırır. Bu noktada Sıfır Noktasal Enerjinin, eterik veya astral enerji gibi belirli bir enerji formuyla karıştırılmaması gerektiğini anlamak önemlidir. Sıfır Noktası Enerjisi biçimsizdir. Bu her şeyin kaynağıdır. Spritüel enerjilerin tüm alemleri, Enerjik Sürekliliğin sadece bir parçasıdır.

Tachyon Enerji, yapılandırılmamış, biçimsiz Sıfır Noktası Enerjiden çıkan ilk enerjik yapıdır. Sıfır Noktası Enerjisi gibi, Tachyon belirli bir frekansla sınırlı değildir. Tachyon, Hertzian frekans spektrumunda ölçülemez. Belli bir enerji türü değildir. Aksine, kendi içindeki tüm enerjileri içerir. Nitelikleri, Sıfır Noktası Enerjisi gibidir, sadece yapısal bir alan olduğu için değişmektedir.

Kendi içinde, Tachyon Enerji, yaşamın her bireysel formunda mükemmel bir Enerjik Süreklilik sağlamak için gereken tüm potansiyeli saklamıştır. Örneğin insan vücudunda ortaya çıkan her şey, Tachyon Enerjisinde halihazırda mükemmel biçimde kodlanmıştır. Tachyon Enerji’nin içerdiği bilgiler, mükemmeldir.

Eğer sübtil vücut sisteminin herhangi bir tabakası bloke edilirse, enerji bir sonraki brüt seviyeye kadar serbestçe akmayacaktır. Bu seviyeden itibaren, enerjinin önemli eksiklikleri olacaktır. İnce katmanların herhangi birindeki tıkanmalar, Tachyon Enerji’nin malzeme gövdesine serbestçe akmasını önler. Bu nedenle, pek çok hastalık, sübtil bedenlerdeki tıkanıklıklarla birlikte etkilenir veya birlikte üretilir.

Aslında, duygusal ve zihinsel bedenler, fiziksel bedene doğrudan müdahale etmezler. Metabolizmamızı organize etmek için yaşam gücü bilgisinin akışı da zihinsel ve duygusal bedenlerin içinde akması gerektiğinden, bu bedenler engellendiğinde dolaylı bir etki vardır.

Takyon Enerjisi Nedir?Foton enerjisi, kristal enerji, mıknatıslar, orgon enerjisi, ışık akupunkturu, radyonik cihazlar, foton lambaları, elektromanyetik ve ses terapisini biliyoruz, bunların hepsi terapi olarak kullanılıyor. Elbette, tüm bu enerji sistemleri, bazı tıkanıklıkların giderilmesi, enerjinin ince vücut sisteminin belirli bir katmanında serbestçe akamadığı durgun ceplerin kaldırılması için potansiyel yeteneğe sahip olduğunda iyi çalışır.

Fiziksel bedenimizde ya da sübtil bedenlerde yanlış giden her şey, o belirli sürece özel bilgi verilerek düzeltilebilir. Bu Tachyon enerjisi ile mümkündür, çünkü Tachyon enerjisi Sıfır Noktası enerjisine geri dönüş kapısıdır. Frekanslar, Sıfır Noktası enerjisine sabitlenmiş olan bölümün sadece bir parçasıdır, ancak tüm frekanslar belirli etkileriyle sınırlıdır. Tachyon’un kendi başına hiçbir etkisi yoktur. Organizmamıza, bedenimize, sübtil bedenlerimize ihtiyaç duydukları her türlü etkiyi üretme şansı verir. Vücudumuz inanılmaz derecede zeki olduğundan, onlar her zaman kendileri için iyi olan etkileri üretirler. Tachyon enerjisinin belirli bir frekansla sınırlı olmadığı için, diğer tüm enerjik ilaç formlarını sınırlandırdığımızı belirten iki sınır Tachyon’a uygulanmaz.

Potansiyel olarak, duygusal, ruhsal veya fiziksel olan tüm problemler, Tachyon enerjisinden olumlu etkilenebilir.

Tachyon’u doğru bir şekilde uygulamak için çok fazla bilgi ve deneyim gerekmez, çünkü beden zaten sürecin sorumluluğundadır. Belli bir spesifik etki için onu kuvvetle uygulamıyoruz, ancak vücudun kendi iyileştirici etkilerini üretmesini istiyoruz. Takyon enerjisi, bu kendi kendini iyileştirme süreci için doğal katalizördür.

Kaynakça:
http://starfields.org

Yazar: Börte Büşra Yavuz

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.