Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Uytaş Restorasyon’dan Türkiye’de Bir İlk!

0 172

Uytaş Restorasyon; ileri nanoteknolojiden yararlanılarak üretilen, asitten etkilenmeyen ve ısıya dayanıklı TuffSkin taş yüzeyi kaplamasının Türkiye’deki yetkili bayisi oldu. Son teknoloji mermer koruma ürünü, taşları çizilme, aşınma ve lekelenmelere karşı koruyor.

Uytaş Restorasyon’dan Türkiye’de Bir İlk!

TuffSkin; mermer, oniks ve traverterden imal edilmiş tezgahlar, masalar ve diğer benzer yüzeylerin korunması için özel olarak tasarlandı. Özellikle oteller ve restoranlar tarafından çokça tercih edilen TuffSkin Yüzey Koruyucu Kaplama; taşları çizilme, aşınma ve lekelenmelere karşı koruyor. Yüzeyde görünmez bir kalkan oluşturan ürün, yalnızca profesyonellerin gerçekleştirebildiği mermer silimi işleminin maliyetinin de önüne geçiyor.

2001 yılından beri doğal ve yapay taşların temizlik, bakım ve koruma ihtiyaçlarına karşılık veren ve önde gelen yüzey restorasyon firmalarından biri olan Uytaş Restorasyon; bundan tam bir buçuk yıl önce, yüzey koruma için etkili bir yöntem ararken TuffSkin ile tanıştı. Uytaş Restorasyon, ABD’de kurulan ve 2007 yılında piyasadaki en iyi mermer koruma ürününü geliştiren TuffSkin markasının yetkili bayisi olarak, Los Angeles’tan gelen özel ekipten TuffSkin kurulumu ile ilgili eğitim aldı.

Daha Fazla Bilgi için:

https://www.mermerkoruma.com/

Uytaş Restorasyon

https://www.uytasrestorasyon.com.tr

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.