Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Android Dosya İndirme Probleminin Çözümü

0 4.161

7927_97Günlük hayatımızda Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler hemen hemen her işimizi kolayca yapmamıza imkân tanıyor. Bazı zamanlarda Android cihazımız aracılığıyla internette geziniyor, bazı zaman haritayı inceleyerek yolumuzu buluyor, kimi zaman da oyunlar oynayarak keyifli vakitler geçiriyoruz. Yapılan bu eylemlerin dışında Android dosya indirme ile cihazımızda PDF dokümanlarını incelemek, gelen e-posta eklerine bakmak, müzik dinlemek ya da video seyretmek gibi uğraşlar yapabiliyoruz. Sayılan tüm işlemleri yapabilmek için ise internet üzerinden dosya indirmemiz gerekiyor. Fakat her teknolojik cihazda yaşanan sıkıntılar Android cihazımızda da farklı problemlerle karşımıza çıkabiliyor.

Android dosya indirme problemi çözümü için ilk önce Android cihazınızın ayarlar kısmına giriyorsunuz. Ayarlar menüsünde bulunan “Uygulamalar” bölümünün üzerine hafifçe dokunuyorsunuz:

Uygulamalar menüsü aktif olunca parmağınızı ekranda sola doğru kaydırarak ve üstte bulunan “Tümü” sekmesine gireceksiniz.

Tümü” yazan kısmın altındaki telefonunuzda yüklü olan tüm uygulamalar liste halinde görünecektir. Daha sonra “İndirme Yöneticisi”nden sonraki pencerede “Önbelleği temizle” sekmesine de dokunup en son telefonu açıp kapatıyoruz.

Yazar:Ensar Türkoğlu

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku