Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Çocuklarınız Novakid ile Eğlenerek Öğrenecek!

0 1.586

Çocukken yeni bir dil öğrenmenin kolay olduğunu herkes bilir. Fakat nasıl öğrenileceği konusunda hiçbir zaman ortak bir noktaya varılamaz. Bazı aileler bilgsayar oyunlarını, bazıları kitapları, bazıları ise klasik eğitimi savunur. Bu öğretim yöntemlerinin etkililiği kişiden kişiye değişse bile her biri deneyimlenmiş ve doğrulanmış yöntemlerdir. Hangisinin seçileceğine karar vermek ise ebeveynlere kalmaktadır. Novakid, bu anlaşmazlıklara bir son vererek dil öğrenmenin mükemmel bir sistemini geliştirdi.

Çocuklara Özel Dersler

Çoğu dil kurslarının aksine Novakid, 4-12 yaş arasındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir online İngilizce kursudur. Dersler, anadili İngilizce olan eğitmenler ile yapılır. Çocukların klasik eğitimden sıkıldığını fark eden Novakid, derslerini oyun tabanlı olarak geliştirerek çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlamaktadır.

Odaklanma

Çocukların dikkatinin kolayca dağıldığı yadsınamaz bir gerçek. Her zaman hareketli olmalarıyla beraber, çok kolayca sıkılabilen yapıları olan çocuklar, ders dinlemekte oldukça zorlanmaktadırlar. Diğer online İngilizce kursları ve dershaneler eğitim sürelerini çok uzun tutmakla beraber, çocuklara verilen eğitim ile yetişkinlere verilen eğitimin arasındaki farkı ayarlayamamaktadır. Çocukların ilgisini çeken programıyla ve araştırmalarla doğrulanmış olan 25 dakikalık odak süresini bozmayan dersleri ile Novakid kendi alanında büyük bir başarı yakalamıştır.

Çocuklarınız Novakid ile Eğlenerek Öğrenecek!

Dilin Etkileyiciliği

Ana dili İngilizce olan insanlarla konuşmak, hızlı sonuçlar elde etmenin en efektif yoludur. Diğer uygulamalara kıyasla etkisi çok hızlı sonuç verir ve birçok avantaja sahiptir. Novakid ekibi, her biri alanında deneyimli olmakla beraber online eğitim alanında da eğitim vermiş kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimizin hepsi sertifikalı ESL uzmanıdır. Novakid, çocuklarınıza İngilizce öğretmekle kalmayıp aynı zamanda diğer ülkeler ile alakalı genel kültür de katacak bir programa sahip Online İngilizce Kursudur.

Yabancılarla Anlaşmak

Diğer online İngilizce kurslarında ana dili Türkçe olan öğretmenler eğitim verdiği için çocuklar öğrenirken İngilizce konuşmayı zorunlu görmüyorlar ve bu sebeple zorlandıkları zaman Türkçeye geçiş yapabiliyorlar. Novakid, eğitmenlerinin her birini ana dili İngilizce olacak şekilde seçmiştir. Bu sebeple çocuklarınız dinledikleri müzikleri veya izledikleri dizileri, filmleri altyazısız anlayabilir, yabancı birisiyle konuştukları zaman aksanlarını anlamakta zorluk çekmez.

Temelden Uzmana

Programa başlarken çocukların seviyesine göre temel eğitim veriyoruz ve çocuklarınız geliştikçe seviyeyi arttırıyoruz. Bu şekilde çocuklar hem çaba sarf ediyor hem de eğitimler kolay geldiği için sıkılıp bırakmıyor. Seviye ilerledikçe çocuklarınızın kelime haznesi, dilbilgisi, cümle kurma ve konuşma kapasitesi artıyor. Eğitim sürecini her zaman kontrol etmekle beraber, eğitim materyallerini sürekli olarak gözden geçirip geliştiriyoruz. Oyunlara uygun hale getirdiğimiz materyallerimiz çocuklarınızı derse odaklamakta yardımcı oluyor.

Uzaktan Öğretim ve Tasarruf

Ebeveynler çevrimdışı okul ile birlikte zaman ve para tasarrufu sağlarlar. Diğer online İngilizce kurslarının aksine Novakid, İngilizce öğrenmenin herkesin hakkı olduğunu savunmaktadır ve bu sebeple eğitimlerinin fiyatını her kesimin bütçesine uygun olacak şekilde belirlemiştir. Çocuklarının eğitim sistemi üzerinde mutlak bilgiye ve kontrole sahiptirler. Çocuklar, hastalık endişesi olmadan rahat bir ev ortamında çalışırlar. 

Yaşa uygun program 

Bu program, ana dili İngilizce olan deneyimli uzmanlar tarafından oluşturulmuştur ve 4 – 12 yaş arası çocukların eğitim ve psikolojik özelliklerini temel alarak yapılmıştır. Yetişkinlere verilen ciddi eğitimin aksine Novakid eğlenceli programlarıyla çocukların dersten uzaklaşmalarını önler ve öğrenimlerini daha etkili bir hale getirir. 

Avrupa eğitim standardı 

Bir Online İngilizce Kursu olan Novakid’in programı, Diller için Ortak Avrupa Referans Çerçevesine (CEFR) dayanan Avrupa eğitim standardına uygun olduğundan dolayı çocuklarınız aldıkları eğitimlerde öğrendikleri bilgilerle yurt dışındaki insanlarla konuşurken İngilizceyi ana dilleri gibi konuşurlar.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku