Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

1 34

 

Geçmişten günümüze ev sahibi olmak herkesin hayali ve bu hayali gerçekleştirirken faize, krediye bulaşmamak da ayrı bir istek ve hayal. Ev sahibi olmak isteyen herkesin, bankalar dışında çözüm arayışında olduğu bilinen bir gerçek. Bir de peşinat vermeden, faizsiz ev almak isteyenlerdenseniz ilk durağınız Eminevim olacaktır. Kredi puanı, gelir durumu, bankaların faiz oranları ve bütün bunların evrak işleri ile uğraşmadan stresten uzaklaşarak zahmetsizce  ev sahibi olmak istiyorsanız; mükemmel fırsatlar sizi bekliyor. Gelin göz atalım…


Peşinatsız Ev Sahibi  Nasıl Olunur?

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?Eminevim çalışma sistemi gereği ortaklaşa ve yardımlaşarak çalışma mantığıyla ev sahibi olmak isteyen herkese bu imkanı sunuyor. Üye olan kişiler yardımlaşma prensibi ile hareket edilmesi ile herkesin peşinatsız ev sahibi olmasını sağlıyor. Bu çalışma sistemi ile bankalardaki faiz ve kredi ile ev sahibi olma mantığı tamamen değiştiriyor ve daha basit, pratik ve ulaşılabilir bir yöntem sunuyor. Banka aracılığıyla ev alırken mutlak surette alıcı tarafından finanse edilmesi beklenen peşinat bu sistemde gerekmiyor. Bu sistem ile müşterilerin tamamına peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Faizsiz Ev Almak  Mümkün mü?

Bankalar ev alırken krediyi talep edilen taksit sayısına göre faiz oranlarını artırarak müşterilerine verir. Bu şekilde faizle bankadan alınan kredi hem oldukça yüksek ödeme miktarlarında olup hem de kredi ödemeleri bitene kadar evin ipotekte tutulmasına neden olur. Herhangi bir nedenle taksitlerinizi ödeyemediğiniz durumlarda uygulanan banka sözleşme politikaları nedeniyle ev almak göz korkutur, hatta bazen imkansız bir hal alır. Bu sistem ile aksine isteyen herkes bütçesine uygun şekilde faizsiz bir ödeme yöntemi ile ev sahibi olabilir.  Bu bağlamda faizsiz ev almak isteyenler, bütçelerine en uygun ödeme yöntemlerini kendileri belirler ve hayallerindeki faizsiz eve bir adım daha yaklaşırlar. Faizsiz ev almak isteyen herkese sunulan çekilişli sistemde ev sahibi olmak isteyen kişilerden çeşitli gruplar oluşturulur. Bu gruplardaki kişi sayısı ödeme miktarlarına göre artıp azalabilir. Bütçenize uygun şekilde ister 40 kişilik ister 120 kişilik gruplara dahil olabilirsiniz. Aylık ödemelerle birlikte noter huzurunda yapılan çekiliş neticesinde her ay ilgili gruptan bir kişi ev sahibi olur. Çekilişte vadenizi kısaltmak isterseniz de peşinat ödeyerek daha erken aylarda evinizi alma şansına sahip olabilirsiniz. Eminevim çekilişli faizsiz ev alma sisteminde evini alan üyelerin aylık ödemelerinde belli miktarda bir artış yapılır böylelikle diğer üyelere kira desteği de sağlanmış olur. Adaletli bir sistem oluşturulur.

Kredisiz Ev İmkanı

Eminevim evinize değerinde sahip olmanıza olanak sağlarken sadece bu değer üzerine cüz-i miktarda organizasyon bedeli ilave edilir. Ev almadan önce kendi bütçe planlamanız dahilinde ne kadarlık bir ev almak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Sisteme dahil olan ve faizsiz ev almak isteyen tüm bireyler, aylık ödeme miktarını uygun şekilde planlanmış taksit miktarına bölerek ödemektedirler. Yapılan aylık ödeme sayısı vade sayısının ortasını bir ay geçtikten sonra almak istediğiniz evin ücretinin tamamı size teslim edilir ve daha ödemelerinizin yarısında iken hayal ettiğiniz eve sahip olursunuz. Taksit ödemelerinizi yapamadığınız durumlarda bankaların zorlu politikalarının aksine desteği ile zor zamanlarınızı kolay atlatarak faizsiz ev sahibi olma imkanına kavuşabilirsiniz.

Siz de hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak istiyorsanız hemen şimdi web sitesindeki başvuru formunu doldurarak ya da şubelerinden birine giderek detaylı bilgi alabilir, faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. 

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Ayhan diyor

    Cok guzel bir makale olmus hosuma gitti bende desi alarm ile ilgili makale yayinlayacagim ins

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku