Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Google Play Store’da Çok Bilinmeyen 5 Uygulama

0 717

Android, tablet kullanan kişilerin birden fazla uygulamaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle ücretsiz bir sürümden doyasıya yararlanmak isterler. İlk tercihlerinin dünyaca tanınmış hatta fenomen olmuş Google Play Store üzerinden gerçekleştirirler. Çünkü bu uygulama kaynağı mobil cihazlarını koruyor, olası tehlike ve virüslere karşı size öncelik tanıyor. İyi bir yazılımdan uygulama indirmek cihazınızın güvenliği için oldukça önem taşımaktadır. Google uygulama marketi olan Google Play store oldukça popülerdir. Aradığınız her şeye bir tık yolu ile ulaşmanıza yardımcı olur. Android işletim sistemlerine uygun çok fazla uygulama ve özellik bulunmaktadır. Fakat biz sizlere Google Play Storeda çok bilinmeyen 5 harika özellikten bahsedeceğiz. Bakalım sizin farkına bile varmadan hangi uygulamalar birçok güzel özelliği temsil ediyor hep birlikte öğrenelim.

İşte O Muhteşem 5 Uygulama!

Google Play Store'da Çok Bilinmeyen 5 UygulamaAptoide: Teknik ve uygulama olarak play store kadar popülerliğini koruyor. Birden fazla güncelleştirme, haber, müzik ve diğer aktiviteleri yüklemenizi sağlayan bir uygulama sistemidir. Özellikle facebook, ınstagram, twitter uygulamalarınız için oldukça idealdir. Hızlı ve kısa yol aktifliği ile bu uygulamalar bir tıkla elinizin altında olacak. Bu güzel uygulamayı keşfetmelisiniz. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır.

Whats Online: Whatsapp uygulamaları sayesinde iletişim keyfi bir başka oluyor. Bu uygulamayı sevmeyenimiz yoktur. Whats online stalker uygulamaları sayesinde size daha hızlı online iletişim sağlamanıza yardımcı oluyor. Kimlerin online olduğunu görebiliyor ve iletişim için saatlerce beklemiyorsunuz.

Drome Müzik: Müzik severlerin tutkusu olan bu uygulama size daha alternatif yollar ile en popüler şarkıları dinlemenize indirmenize yardımcı oluyor. Youtube kanalı üzerinden merak ettiğiniz her şeyi indirebilir, müzik keyfinizi kendi cihazınız ile ikiye katlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz kolay indirilebilen bir sürüdür.

Voscreen: Bu uygulama Türkiye de geliştirilmiştir. Kısa bir süre sonra dünya çapında tanınan bir uygulama olmuştur. Kullanıcıları epey fazladır. Fakat Google Play storeda bulunmuyor. Ücretsiz güzel bir sürümü indirmeye ne dersiniz? Bu uygulama oldukça özellikli ve milyonlarca aktif kullanıcıya sahiptir.

Casper Sanpchat Uygulaması: Bu uygulamanın özelliği fotoğraf alıntısı almanıza gerek kalmadan karşı kişinin resimlerini direk görme ve indirme özelliğidir. Casper snapchat uygulaması fotoğraf tutkunları için oldukça popüler bir uygulamadır. Karşı tarafın resimlerini alırken onun bundan haberi bile olmaz. Sizlere saydığımız bu 5 muhteşem özellik hayatınıza farklı bir yön kazanmanıza vesile olacaktır. Bu güzel uygulamaları indirin ve özelliklerinden sınırsız bir şekilde yararlanın.

Kaynakça:
mynet.com

Yazar:Suna Korkmaz

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku