Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

0 1.172

Minyon kadınlar, sanılanın aksine kıyafet seçimlerinde de, pek çok konuda da çok avantajlıdır. Narin bir vücuda sahip olan minyon kadınlar, vücut hatlarında saklayacakları ve çekinecekleri pek unsur olmadığından hemen her kıyafeti güzel bir şekilde taşıyabilirler.

Minyon Kadınların Giyiminde Dikkat Edeceği Hususlar:

1) Burada önemli olan ilk nokta, vücut hatlarını kapatarak elbisenin içinde kaybolmak yerine, hatlarınızı daha belirgin hale getirmektir.

2Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?) Elbise seçilirken, desenli ya da bölge bölge çizgili kumaşlardan oluşan kıyafetler seçilirse, bu kıyafetler bir göz yanılsamasına neden olabilir. Özellikle gece elbisesi seçerken, nispeten uzun elbiseleri tercih etmek minyon kadınlar için avantaj sağlayan oldukça önemli hususlardır. Bilhassa da hafif kuyruklu ve uçuşan şifon tipi kumaşlar, bu tip vücut forumuna sahip olan kadınları normalden çok daha uzun ve çok daha ihtişamlı gösterecektir.

3) Aynı zamanda, minyon kadınlar için en büyük avantaj da mini giymektedir. Mini kıyafetler giymek çok narin olmayan vücutlarda çok fazla ortaya dökülmeye neden olurken, minyon kadınlarda ölçülü bir bütünlük sağladığından çok daha çekici bir görünüm sağlamayı mümkün hale getirecektir. Bu nedenle günlük yaşamda da, abiyelerde de mini kıyafetler minyon kadınlar için idealdir.

4) Minyon kadınlar kesinlikle ara boy kıyafetler giymemelidir. Ara boy kıyafetler bu tip vücut forumu basık göstermesi mümkündür. Dolayısıyla, minyon kadınlar ya uzun elbiseler ile daha uzun ve ihtişamlı görünmeyi tercih etmeli ya da kısa elbiseler ile daha alımlı ve çekici bir görüntü elde etmelidir.

5) Pantolon tercihlerinde de yine elbiselerde olduğu gibi ara formlar kesinlikle minyon kadınlar için uygun değildir. Örneğin; diz altı kapri pantolonlar bu tip vücuda sahip kadınlara uygun olmayacaktır. Bu tarz pantolonlardan uzak durmaya gayret edilmelidir.

6) Pantolon konusundaki minyon kadınların avantajı ise, saklayacak kiloların olmaması nedeni ile istenilen tonda, özellikle de giymeye çekinilen beyaz renkli pantolonlar ve diğer açık tondaki pantolonların rahatlıkla seçebilecek olmasıdır.

7) Seçilen kıyafetlerin tek renk olması, minyon vücut yapısını daha uzun göstermek için bir başka avantajdır. Yani parça renkli ya da karışık desenlerden oluşan kıyafetler yerine, düz ve tek renk kıyafetler ile daha alımlı göstermek mümkündür.

8) Ceket seçimi konusunda, kısa ve vücuda oturan ceketleri tercih etmek minyon kadınlar için oldukça önemli bir parametredir. Çünkü kısa ceketler ile mini elbiseler ya da mini etekler kombinlenebilir. Bu şekilde, daha doğru bir vücut proporsiyonu oluşturmak mümkündür. Eğer uzun ceket seviliyorsa, altına giyilecek mini eteğin seçilme konusunda daha dikkatli davranılması gerekecektir.

9) Son olarak, topuklu ayakkabılar minyon kadınlar için yaratılmış dense yalan olmaz. Topuklu ayakkabılar minyon kadınları daha uzun göstermekle kalmayıp, aynı zamanda daha şık ve çekici görünmesini de sağlayacaktır. Uzun ve ince topuklar ile çok daha ihtişamlı görünmek mümkündür.
Kaynakça:
topukluhaber.com/minyon-tipli-hanimlar-icin-6-stil-onerisi/

Yazar:Gökçe Cömert

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku