Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Plastic Logic E-Reader

0 123

Plastic Logic E-Reader

Plastic Logic e-reader iş dünyasına hitap eden oldukça faydalı ve gelişmiş bir ürün. Bu ürün sayesinde iş gezilerinizde , toplantılarda yada uzun yolcukularınızda yanınzda çok sayıda döküman olan çantalar taşımanıza gerek yok. Plastic Logic E-Reader sayesinde ofis belgelerinizi, sunumlarınızı, pdf dosyalarınızı rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Yalnızca 7mm kalınlığında olan bu alet bilgisayara mikro USB, WiFi ve Bluetooth bağlantı türleri ile bilgisayarınıza yada diğer bir plastic reader cihazına kolayca bağlayabiliyorsunuz. Bu bağlantılar ile dökümanlarınızı cihaza yükleyip yada diğer bir cihazla kolayca kaplayabilirsiniz. 22cm x 28 cm boyutlarında olan bu alet oldukça hafif (Macbook Air den çok daha hafif). Cihaz plastikten yapıldığı için esnek ve kırılma gibi bir durum söz konusu değil. Yazının devamında cihazın sunumunun yapıldığı konferanstan bir bölümü izleyebilirsiniz.

Plastic Logic E-Reader

Şuan halen geliştirme aşamasında olan bu cihazı önüzmüdeki yıllarda hiç süphesiz daha fazla göreceğiz. Amazon firmasının Kindle adında buna benzer bir cihazı da bulunmakta. Ayrıca Sony’nin de bu tarz bir ürün geliştirdiği yabancı kaynaktaki haberde belirtilmiş. Ömüzdeki yıllarda mürekkep baskıların sonu geldiği yönünde yorumlar yapılsa da asla tamamen piyasadan kalkması söz konusu olmaz. Halen günümüzde dijital fotoğraf makinelerinin çok fazla sayıda olduğu halde filmli SLR makineleri kullananlar azımsanmayacak bir durumda. Aynı bu durum gibi. Ancak bu ürün ve buna benzer çıkacak diğe ürünleri önümüzdeki yıllarda çok fazla göreceğiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku