Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Sanyo Innuendo Fark Yaratmaya Geliyor

0 365

Sanyo Innuendo Fark Yaratmaya Geliyor

Sanyo, geçen yılın sonlarına doğru yüzde 50,2’lik hissesini yaklaşık olarak 4.5 milyar dolara Panasonic şirketine satmıştı. Bir önceki modelinde Incognito adını verdiği cep telefonu ile oldukça ses getirmiş olan Sanyo, şimdide Incognito’nun bir üstü modeli olan Innuendo’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Telefonun görünümü için oldukça şık bir tasarım düşünülen Innuendo’da, bir önceki modelde yapılan bazı hatalar tekrarlanmamış. Sanyo, Incognito modeli ile bilişim dünyasında ne kadar ses getirmiş olsa da birtakım teknoloji uzmanlarından geçer not alamamıştı. Bunun akabinde Incognito’nun sadece önemli özelliklerini alarak Innuendo’ya ekleyen Sanyo, mevcut özelliklerinde üstünde eklentiler ile daha geniş kitleye yayılma düşüncesini amaç edinmiş durumda.

Dokunmatik ekranın entegre edildiği Innuendo, önceki modelde bulunan 2 megapiksel çözünürlükteki kamerasını yeni modelde 3,2 megapiksele çıkarmış. 3G desteği de bulunan modelde, bunun yanında microSD desteği ve mp3 çalara da yer verilmiş. GPS ve bluetooth özelliklerinin de unutulmadığı Innuendo’da, sosyal paylaşım siteleri için özel ara yüzler eklenmiş. Tasarım ve önemli özellikleri ile beğeni oranının ne kadar olacağı henüz belli olmasa da, beğeni kısmına etki edecek durumun fiyatı olacağı düşünceleri çoktan yayılmış.

Yazar: Tuncay Yalçınkaya

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.