Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Şirket Kurarak Yüksek Kazanç Elde Edilir Mi ?

0 365

Şirket Kurarak Yüksek Kazanç Elde Edilir Mi ?Başarılı işler çıkartmak ve kendi mağazanız ile ön plana çıkmak isteyenlerden iseniz öncelikle işinizin nasıl işlevselliğini ele alacağını çok iyi bilmeniz gerekir. Özellikle Şirket kurmak ve kurulan şirketler ile ciddi gelirle kazanmak hayal değildir.İşinizi büyütmek ve diğer firmalarla rekabete girmek için öncelikle kendi şahsınıza uygun şirket profilinizi oluşturmasını bilmeniz gerekir. Kendinize ait olan şirketlerde yeni iş fikirleri ve başarılı patent ve tescilli ürünlerle iş dünyasında kısa zamanda tanınmış bir lider olabilirsiniz. My company yani bir diğer adı ile ”benim şirketim ” cümlesinde bile oldukça anlam görmekteyiz. Bir insanın en gurur verici duygusu çalışma azmi ile bir yerlere gelmesidir.

Öncelikle bu makalemizde amaç size doğru bir şekilde şirket kurmasını öğretmektir. Size vereceğimiz tüyolar sayesinde şirketinizi açtığınız an itibari ile muhteşem başarılar elde edecek hatta yakın zamanda müşterilerin siz hiç uğraşmadan direk sizin ayağınıza kadar geldiğine şahit olacaksınız. Bunun için öncelikle ticaret zekanızı geliştirmeniz ve işe girişmeden önce nereden başlayacağınızı bilmeniz gerekir.Bunun için önce bir sermayesiz şirket kurmalı ve riske girmeden işlemesini takip etmelisiniz.

Şirket Kurarak Yüksek Kazanç Elde Edilir Mi ?Zaten önceleri kendi şirketinizi kurduğunuz zaman sizden sermaye talep edilmemektedir. Bir deneyim süreci içinde olursunuz ve bu süreçte kar payı ve zarar payı ne ise en kesin sonuca ulaştıktan sonra şirketinizi büyütmeye kadar gidersiniz. Küçük bir işletme ile kendi şirketinizi kurun ve hayal ettiğinizden ötesinde kendinizi bulun.
Şirket kurmadan önce elbette masraflarınız olacaktır. Örneğin bir muhasebeci tutmanız gerekecek ve hesap işlemleri ile direk muhasebeci ilgilenerek sizden komisyon alacak ve işlerinizi takibe alacaktır. Bu şekilde fazla beyin fırtınasına girişmeden işinizi daha kolay bir şekilde yönetmiş olacaksınız.

Çok az sermaye ile başladığınız işte büyümeye kadar gittiğinizi gördüğünüz anda şirketinize farklı çalışanlar alarak değişik departmanlarda ve müşteri temsilciliğine varana dek çalıştırarak patron siz olabilirsiniz. Böylece kazançlarınız yükseldikçe işleriniz ile büyüyen şirketinizde yavaş yavaş marka olmaya başlayacaktır. Gerekli evrak ve muhasebe işleri ile önce sermayesi az olan bir şirket kurun ve sonra gidişatını izleyin.

Şirket Kurarak Yüksek Kazanç Elde Edilir Mi ?Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti sağlandığı sürece kazanma payınızda artış sağlanacak risk en aza düşecektir. Bu durumda bugüne kadar şirketinize dair yaptığınız masrafların en az 5 katını çıkartmış olacaksınız.Kendi şirketinizi kurun ve ingilizce tabiri ile ün yapan ”My company” yani benim şirketim adı ile marka olmayı sürdürünüz. Sizlere şirket kurmadan önce yapmanız gereken hususlardan söz ettik. Mutlu günleriniz daim olsun.

Kaynakça:
domainyurdu.com

Yazar:Suna Korkmaz

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.