Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Windows 7 İçin ATI Ekran Kartları Geliyor

0 132

newsatiradAmd performansından memnun kaldığı HD 4890 ve HD 4770 ekran kartlarının kutuları içine Windows 7 kurulum cd’sinide ekleme çalışmasında, Kesin olmamakla beraber bu sürücüler Windows 7 için en ideal sürücüler olacağını amd duyurdu, bununla birlikte elbette nvidia geriden bu olayı takip etmeyecek ve bende varım diyip kendi kozunu ortaya süreceğine eminiz ama şuanda ATI’nin ipi önde göğüslediğini söylersek yanlış olmaz çünki nvidia henüz bir girişimde bulunmadı, Burumda ATI pazarda bir adım önde olacak.
Eski modeller için henuz ne olup bittiği tam bilinmesede ATI, Catalyt ile tüm modellerine bu desteği getirecek, 3B ivmelendirici desteklenecek mi sorusuna ne yazıkki şu aşamada hiçbirşey diyemiyoruz, çünki açıklanmış yada duyurulmuş herhangi bir haber yok.
Radeon ekran kartına sahipseniz, rahatlıkla en son sürücülere erişip oyunlarınızı gönül rahatlığıyla oynaya bileceğinizi söyleyebiliriz.
Windows 7’nin çıkması ile bu kulvarda hızla güncellemelerin yayınlanacağını biliyoruz. Hep birlikte bu değişimleri takip edeceğiz.

Donanım İnceleme ve Araştırma Uzmanı
Ebubekir Yaman

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku