Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Android için En İyi 8 Video Oynatıcı Uygulaması

0 522

Android için En İyi 8 Video Oynatıcı UygulamasıGünümüzde en çok kullandığımız akıllı telefonlar,bize daha pratik kullanım alanını sağlayarak birçok uygulamadan sınırsız bir şekilde yararlanmamıza katkıda bulunuyor. Bu nedenle Android işletim sistemlerinde kullanılan birçok uygulama bize daha alternatif seçenekleri sunarak işimizi kolaylaştırıyor ve en doğruya ulaşmamıza aracı oluyor. Teknolojini evrim değiştirmesi ve hızla gelişmesi sayesinde birçok yeni özelliklerden yararlanıyor ve en güzeli sadece ulaşım amaçlı değil,oyun ve diğer video uygulamaları sayesinde Android işletim sistemini kullanıyoruz. Bu oldukça güzel ve heyecan verici bir durumdur.Video akıllı telefonlarda en çok kullanılan özellikler arasındadır. Alınan akıllı telefonunun içindeki video oynatıcılar eski ve yeni versiyon olarak sürekli güncellenir. Eğer bu konuda bu sistemden memnun değilseniz ya da farklı bir video oynatıcı yüklemeyi talep ediyorsanız, bu yazımız da size yeni video oynatıcılarla ilgili bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Bakalım bu uygulamalar neler? Birlikte aydınlanalım,öğrenelim.

Mx Player

İzlediğiniz videolara zoom yaparak izleyebilirsiniz. Detaylı görüntü ayarları yapabilirsiniz. Uygulama dokunmatik kontrollerle parmak hareketleriyle işlemlerinizi yapabilme olanağı sunar. Bu uygulamada işlemci çekirdek sayısını bilmeniz gerekli çekirdek sayısına göre çift çekirdekli veya dört çekirdekli olarak ayarlamanız gerekiyor. Mx player sınıfının en iyisidir.

VLC For Android

Uygulama görüntü ve ses işleme özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Ses ve görüntü efektleri yapabilirsiniz. Bunun yanında görüntü yakalama özelliği ve video görüntüsünü duvar kâğıdı olarak ta ayarlanabilirsiniz. Ayrıca podcast listelerine üye olarak izleyebilirsiniz. VLC Player daha birçok özellik sunuyor. Bunun için formları takip edebilirsiniz.

Android için En İyi 8 Video Oynatıcı UygulamasıWondershare Player

Alternatif olarak indirebileceğiniz diğer bir uygulama wondershare player’ dır. Uygulama çoğu kod çözücüyü içerir. Altyazı destekleme özelliğiyle ve dosyalarınızı yerel internet ağınız üzerinden masaüstünüzden telefonunuza aktarma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Km Player

Uygulama oynatma hızını ayarlamanıza olanak sunarak istediğiniz içeriği onatmanıza olanak sunar. Uygulama pencere modu özelliğine ve Google Drive’ dan oynatma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Km Player Google Drive desteğiyle içeriklerinizi buluttan telefona indirmeden izlemenize olanak sağlar.

Android için En İyi 8 Video Oynatıcı UygulamasıVital Player

Uygulamanın diğer video oynatıcı uygulamalarla benzer özellikleri olmasına rağmen farklı bir özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Vital Player parlaklık düzenleme araçları sayesinde film ve video izlerken çok işinize yarayabilir.

 

BSPlayer

Uygulama video izleme uygulamaları arasında en eski olanıdır. Android cihazlardan diğer ekranlara içerik aktarmanıza olanak sağlar. BS Player herhangi bir DNLA alıcısı ile oynatılabilme ve Google Chromecast desteği içermesiyle ön plana çıkmaktadır.

 

Android için En İyi 8 Video Oynatıcı UygulamasıKodi

Tüm platformlarda ev sineması uygulaması olarak en fazla kullanılan uygulamadır. Kütüphaneniz için iyi bir ara yüzdür. Tabletiniz için iyi bir uygulama olacaktır. Ayrıca Kodi reklam barındırmamaktadır.

Video Player HD

Diğer uygulamalar gibi parlaklığı değiştirebilirsiniz. Ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Video Player HD gece modu barındırmamaktadır.

Kaynakça:
teknohayat.com

Yazar: Suna Korkmaz

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.