Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Araç İçi Ve Araç Dışı Birbirinden Şık Aksesuarlar

0 379

Araç İçi Ve Araç Dışı Birbirinden Şık AksesuarlarArabanın dış görselliği kadar iç görselliği de oldukça önemlidir. Kişi arabasına bindiği zaman bakımı dört dörtlük sağlanmalı ve içinde inanılmaz haz almalıdır. Bunun için en gerekli etken titiz bir şekilde gereken özeni arabaya sağlamaktır. Erkeklerin dünyasında araba ile her şey en çok ilgi alanlarına girer. Bu yüzden kendi sahip oldukları arabalara fazlası ile değer verirler ve mümkün oldukça temiz tutmaya gayret gösterirler.Araç içi aksesuarlar alarak arabanıza daha zengin bir görseli taşıyabilirsiniz.

Mıknatıslı telefon tablet tutucu : Hepimiz biliyoruz ki teknoloji son sistem hızlanmakta ve kullanımı bir o kadar artmaktadır. Bu nedenle her arabaya koruyucu bir kılıf şart. Örneğin tabletlerinizi ve akıllı telefonlarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz bir alan olmalı. Bu alan mıknatıslı telefon ve ya tablet tutucu olmalıdır. Evet isteğe göre bu da en yeni trendler ile tasarlanarak 2017 yılına damgasını vurdu. Sizde bu tutucu modeli alıp arabanızın direksiyon yayınına ilave edebilir. Acil durumlarda telefonu aramak zorunda kalmayabilirsiniz. Hem şoför için kullanışlı hemde şoförün yanına oturanlar için dez avantajdır. Koruyucu ve sağlam yapısı ile uzun yıllar özel eşyalarınızı güvence altına alır.

Ses Aktarım Kablosu ,en çok arabalarda ihtiyaç duyulan alettir.Müzik dinlerken ,telefon kullanırken her türlü ses sistemlerinde işe yarar ve size en iyi hizmeti sunar. Bunun mutlaka arabanızda taşımanız oldukça önemlidir.360 derece dönen telefon tutucu modelleri bu sene çok fazla değer görmekte ve vitrinleri süslemektedir. İstediği kadar hızlı dönüş yapsın güçlü tutucu özelliği zarar görmesine ve düşmesine katiyen izin vermiyor.Telefonunuzu korumak için 360 derece dönen telefon tutucu alarak akıllı telefonunuzu koruyabilirsiniz.Diğer gerekli araç içi aksesuarları ise bunlardır :
Telefon park numaratörü,numaranız daha net ve koruyucu bir şekilde görünür ve size ulaşmak isteyenler daha çabuk ulaşır.Telefonunuzun görünmesi için çeşitli apartlar alabilir ve benzeri aksesuarları keşfedebilirsiniz. Sizlere araç içi aksesuarlar hakkında bilgileri sunduk.

Araç İçi Ve Araç Dışı Birbirinden Şık AksesuarlarAraç Dışı Aksesuar Modelleri

Erkekler genelde arabalarına fazlası ile düşkün olurlar. Bu nedenle arabalarını sık kullandıklarından gerekli ihtiyaçlarını ve bakımını zamanında yaparlar. Bu kadar titiz davranmalarının tek nedeni arabalarına adeta aşık olmalarından kaynaklanıyor. Belkide bu hayatta en çok severek sahip oldukları bir diğer eşya arabadır. Arabalarının diğer eşyalarına oranla daha fazla üst seviyede görürler ve değer verirler. Araç dışı aksesuar modelleri arabaların dışına yapılan süs modellerdir. Genelde arabasında fark yaratmak isteyen kişiler bu aksesuarların fiyatına bakmazlar.

Pahallı dahi olsa en iyi görselliği elde edene kadar bu aksesuarları alırlar ve kombin ederler. Bunu giyim olarak düşünün bir araba ne kadar güzel kreasyonu yakalarsa albenisi ve beğenisi bir o kadar artar. Bu nedenle arabalarda giyim gibi güzel bakımı sever ve süslenir. Hatta erkeklerin tabirine göre kız gibi araba sözü bundan istinaden doğmuştur. Yoksa bir kıza benzetilmek söz konusu değildir. Burada kullanılan mecaz anlamda aslında bir arabanın bir kız kadar güzel ve bakımlı olduğunu anlatır.

Araç İçi Ve Araç Dışı Birbirinden Şık AksesuarlarAraç dışı aksesuar modellerinde 2018 yılına özgü tasarımlar arasında en ok sevilen modellerden biri auto folyo kapı kolu boya koruma sistemidir.Oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulan bu aksesuar arabasına düşkün olan herkeste genel olarak mevcuttur. 10 TL ve üzeri fiyatlar ile sahip olma şansınız oldukça yüksek. Uygun kullanışlı ve aynı zamanda koruyucu folyoları kapı kollarına alarak arabanızın zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.Hem kapı içi korumayı destekliyor hem de kapı dışı kolu sonsuz bir şekilde güvene alıyor ve koruyor.

Modacar elastik kapı garajı filesi sayesinde yüklü eşyalarınızın zarar görmemesini ve düşmemesini sağlayabilirsiniz. Bu aksesuar modelleri çok fazla satılan ürün kategorisi içinde yer almaktadır.Bagaj koruyu modellerde ise şerit koruma arabanın kolay kapanmasına ve kilitlenmesine yardımcı oluyor. Bagaj açıp kapatırken kesinlikle zorlanacağınızı düşünmüyoruz.
Logolu sibop kapağı modellerde yok satan ürünlerde listeleniyor. Arabanıza gereken ihtiyaçları karşılamanız için önce onu güvence altına almayı bilmeli ve sağlamlık payını bu aksesuarlar ile çoğaltmayı bilmeniz gerekir.Araç dışı diğer aksesuar modelleri ise,her türlü değişik dış kaplama folyoları,karbon kaplama modelleri,sibop kapağı seti, kol kaplama seti,boyama kaplama seti ve diğer ürünleri dış kaplama olarak değerlendirebilir ayrıca farklı araba süsleri yapabilirsiniz

Kaynakça:
mynet.com

Yazar:Suna Korkmaz

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.