Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Doğum Sonrası Nelere İhtiyaç Duyulur?

0 529

Hamilelik ve doğum, hem anne hem de diğer aile bireyleri için oldukça özel bir durumdur. Aileye yeni katılacak bir birey ve sonrasında yaşanılacak tatlı zorluklar hayatımızı tamamen değiştirecektir. Doğum öncesi ve sonrasında ise ailelerin yapması gerekenler, öncelikle bu iki duruma iyice hazırlanmaktır. Çünkü özellikle doğum sonrasında ihtiyaçlar fazlasıyla artacaktır. Bunlardan en önemli olanları da kıyafetlerdir. Evet kıyafetler. Çünkü doğum sonrasında annenin rahat edebilmesi, hareket kabiliyetinin kısıtlanmaması, terlememesi, hem annenin hem de bebeğin durumunu doğrudan etkileyen faktörlerdir. Bu gibi hazırlıkların doğumdan önce yapılmasını tavsiye ederiz. Çünkü doğum sonrası sürekli bir telaş olacağından, bir çok iş özellikle de alışveriş fazlasıyla aksatılan bir durumdur.

Doğum Sonrası Nelere İhtiyaç Duyulur?

Doğum sonrasında bir anneye en çok lazım olan şey aile desteğinden sonra doğru kıyafet tercihidir. Annelerin doğum sonrasında uzun bir süre evde durmaları dolayısıyla en çok tercih ettikleri giyim ürünleri pijamalardır. Biz, lohusahamile.com olarak üretimlerizi, annelerin ve anne adaylarının doğum sonrasında karşılaşacakları sıkıntıları göz önünde bulundurarak yaptık. Lohusa setlerimiz ve özellikle kapalı bayanlara özel olarak üretilen Lohusa tesettür setlerimiz yüksek kalite, esnek pamuklu kumaşlardan üretildiler. Ürünlerimiz sadece rahatlık bakımından değil, annelerin şık duruşunu da korumak vizyonuyla özenle tasarlandılar.

Ayrıca hamile lohusa pijama takımlarımızın bazı modelleri gizli emzirme bölümü, giyimi kolaylaştıracak önden düğmeler gibi ekstralar ile üretildiler. Ayrıca doğum sonrasında en çok ihtiyaç duyulan tekstil ürünlerinden birisi de geceliklerdir. Tüm gün aynı pijamayı kullandıktan sonra bir de aynı pijama ile uyumak, kıyafet üzerindeki bakterilerin oranını arttıracaktır. Bu da hem anne hem de bebeğin sağlığı için oldukça zararlı bir durumdur. Bu nedenle annelerin günlük pijamalarının yanında, pijamalarla aynı kalite, işçilik ve tasarım anlayışıyla lohusa hamile gecelik modelleri ürettik.

Lohusa Hamile Gecelik Modellerimiz ve Fiyatlandırma

Anneler tarafından en çok tercih edilen lohusa gecelik modellerimiz Mecit, Türen ve Effort modelleridir. Gecelik modellerimizde fiyatlar 79.90 TL ile 269.90 TL arasında değişmektedir. Ürünlerimiz arasındaki fiyat farklılıkları modelin dantel, çiçek, dijital baskı ve işleme şekillerine göre değişkenlik göstermektedir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku