Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

G- Suite Gerçek Zamanlı Erişim Nasıl Sağlanır

0 111

G- Suite Gerçek Zamanlı Erişim Nasıl SağlanırBir projeniz var ve siz bunu hayata geçirmeye kendinizi hazır mısınız? O halde amacınız özgür bir çalışma ise öncelikle size en iyi olanakları sağlayan bu sistemde projelernizi gönül rahatlığı ile yapabilir hatta fark edilir bir ünvana sahip olabilirsiniz.Sadece bir paket sizi zirvelere kadar çıkartmaya yetecektir. Önce ne yapmanız gerektiği konular hakkında konuşalım. Daha sonra işlemlerinizde nasıl bir yol izleyeceğinizi sizlere tarif edelim. Bu sayede doğru bir başlangıç yapacak iş arkadaşlarınıza her daim ulaşabilir pozisyonda olacaksınız.G-Suite gerçek zamanlı erişime ulaşabilmeniz için Google Drivere gerekli evrak ve dosyalarınızı yedeklemeniz gerekir. Google Driver 16 GB özelliği ile size yer alanında geniş bir depolama imkanı sunuyor.

Oluşturduğunuz projeler için döküman listeniz gerçek zamalı olmalıdır.E-Tablolar gelişmiş hızlı tablolar,gerekli form ve anketler slaytlar ve diğer kullanıcı anketleri sayesinde gerekli erişime direk olarak sahip olacak,bütün işlemlerinizi ışık hızı ile gerçekleştirebileceksiniz.G-Suitede yönetim konsolu sayesinde bütün mobil erişimi test edebilecek bir de büyük ve küçük ölçütlemeli işlemelere sahip olacaksınız.G-Suite fiyat biriminden söz etmemiz gerekirse Google şirketi kullanıcılarına ilk 14 gün boyunca ücretsiz demo hesap sunuyor. 14 gün sonra ise,30 GB depolama alanına sahip profesyonel ofis paketi alanına sahip Basici toplamda 3.5 Amerikan doları karşılığında kullanabileceksiniz.Sınırsız depolama alanı geniş hacmi ile arşivleme imkanı sunan geliştirilmiş bir ofis paketi sayesinde ise Business’e geçebilecek aylık ortalama ödeyeceğiniz para birimi 10 ABD dolar karşılığında kullanma hakkına sahip olacaksınız.Gelişmiş denetim ve özellikler sunan diğer paket isepremium ofis paketidir. Bu pakete geçebilmeniz için Enterprise paketini kullanmanız gerekecek. Aylık olarak 25 ABD doları karşılığında bu paketin özelliklerinden yararlanabilirsiniz.Sizlere G-Suite gerçek zamanlı erişim nasıl sağlanır aylık olarak kullanma fiyatı nedir hakkında genel bilgileri sunduk. Bu hizmete direk geçiş yapabilirsiniz.

Kaynakça:
bilgihanem.com

Yazar:Suna Korkmaz

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku