Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Kevin Jonas Kimdir?

0 359

Kevin Jonas Kimdir?Şarkıcı Kevin Jonas, kendinden öğretilen bir gitarist ve Jonas Brothers grubunun bir üyesidir.Kevin Jonas, 5 Kasım 1987’de Teaneck, New Jersey’de doğdu. 12 yaşındayken gitar öğrenmeye başladı ve daha sonra kardeşleri Joe ve Nick’le bir hit sözleşmesi imzaladı ve hit boy grubunu Jonas Brothers oluşturdu. Kardeşler gruplarıyla büyük başarılar kazandılar.

Erken dönem,Kevin Jonas, 5 Kasım 1987’de New Jersey’de Teomanck’da eski bir işaret dili öğretmeni olan Denise ve eski bir Hıristiyan bakanı ve müzisyen olan Paul Kevin Sr tarafından Paul Kevin Jonas II’de doğdu. Jonas, Wyckoff, New Jersey’de büyümüş ve dört kardeşin en büyüğüdür.

Müzik, Jonas’ın ailesinin ve yetiştiriciliğinin büyük bir parçasıydı. 12 yaşında gitar çalmasını öğrendi ve kilise korosunda şarkı söyledi. Kardeşi Nick, Columbia Records’la küçük bir çocuk olarak bir kayıt sözleşmesi imzaladı. Bununla birlikte, Columbia Records, Nick ve kardeşleri Joe ve Kevin arasında işbirliği şarkısı duyduğunda, bu albümde ikisinin de Nick’in sözleşmesine geçişi sağlandı.

Jonas Brothers, Columbia ile bir albüm yayınladı, ancak zayıf rekor satışlarından dolayı daha sonra etiket tarafından düşürüldü. 2007 yılının başında Disney Hollywood Records üçlü ele geçirdi ve yaz sonunda da şarkıları Radio Disney’in dört bir yanından dinledi.

Çocukların Disneyle olan başarısı, Miley Cyrus’un Disney şovu Hannah Montana’ya konuk olarak gösterildiklerinde tırmanmaya devam etti ve bugüne kadar yapılan en yüksek oyu aldı. Daha sonra Cyrus’un 2007 Turu “Her İki Dünyadan En İyisi” için açılması istendi. Tur, geleceğe geniş bir kitleye hitap etti.

Kevin Jonas Kimdir?Aynı yıl yayınlanan Jonas Brothers’ın kendi başlığı altındaki albümü, Billboard listelerinde ilk 5’e girdi ve çift platinle çıktı. Albümün single’ı “SOS” iTunes’da 1 numaraya yükseldi.

Onların takip albümleri A Little Bit Longer , Billboard Top 10’da yer aldı ve grup Hollywood Records, Lines, Vines ve Trying Times ile 2009’da üçüncü albümlerini çıkardı .

Jonas, kariyerini müzik ötesine ve 2012’de televizyona taşıdı . Jonas’la evli olan ve yeni eşi Danielle Deleasa ile hayatını merkez alan Entertainment Television’ın dokümantasyonlarında oynamayı başardı.

Ekim 2013’te Jonas Brothers, sonbahar turunun iptal edildiğini ilan etti. Ayın ilerleyen saatlerinde, kardeşler bir kez daha bir açıklama yaptılar; bu sefer daha hayranlarına yıkıcı: pop grubu yolları ayırmaya karar verdi.

Kaynakça:
https://www.usmagazine.com/celebrity-moms/news/kevin-jonas-daughter-alena-meets-baby-sister-photo-w448129/
http://disney.wikia.com/wiki/Kevin_Jonas

Yazar:Hatice Öztürk

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.