Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Sony Ericsson’dan Aino

3 381

Sony Ericsson’dan Aino

Yeni Sony Ericsson Aino, oldukça çeşitli özellikleri ile ilk bakışta dokunmatik portatif bir medya çalar izlenimi vermektedir. Sürgüsü açıldığında ise oldukça büyük bir ekranının olduğu görülmektedir. Bağlantı, navigasyon, dahili saklama ve kamera özellikleri ile oldukça kabiliyetli bir teknoloji. Zarif ve aynı zamanda basit dokunmatik media menüsü doğrudan erişim ile işlerinizi kolaylaştırmayı sağlıyor ve hatta playstation 3 ile kablosuz olarak eşleştirme özelliği de mevcut bulunmakta.

Sony Ericsson Aino’nun size yeterli gelecek seviyede birçok özelliği bulunmaktadır. 3″ inç; 16M renkli kapasitif dokunmatik ve 240 x 432 piksel ekranı göz zevkinize iyi gelecek ve işinizi kolaylaştırcaktır. Dört bant GSM desteği, üç bant 3G (7.2Mbps HSDPA, 2Mbps HSUPA) özelliği ile teknolojinin çok yakınında hissedeceksiniz kendinizi. 8 megapiksel otomatik odaklamalı ve Led flaşlı kamerası tüm güzel anlarınızı objektifinize yansıtmanızı sağlayacaktır. Kamera ile geotagging, dokunmatik odaklama, yüz tanıma, resim stabilizasyonu ve bu gibi birçok özellik sizleri beklemektedir. VGA video kayıt @ 30fps, dokunmatik multimedya ve kamera işlemleri, java uygulamalarında dokunma işlemi yani kısaca dokunmatik teknolojinin geniş kapsamlı ve kolay hali Sony Ericsson Aino’da sizleri beklemekte.

Daha bitmedi… Dahili GPS alıcı ve A-GPS, Wi-Fi ve DLNA, FM radio ve RDS, Stereo Bluetooth 2.1, microSD kart yuvası, 3.5mm kulaklık çıkışlı kablosuz Bluetooth kulaklık, masaüstü stand aparatı ve kutuda 8GB microSD, Playstation 3 için Remote play. Bunca özellik bir telefonda toplanıp sizlere sunulmuşken bu fırsatı kaçırmayın!

Yazar: Tuncay Yalçınkaya

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.