Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Uyluk Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

0 423

Bazı sorunlara bağlı olarak vücutta deformasyon ortaya çıkabilir. Özellikle hızlı şekilde kilo alıp verme ve yaşlanmadan dolayı vücudun bazı bölgelerinde önemli estetik sorunlar görülür. Cilt, günden güne elastikliğini kaybetmeye başlarken sarkmalar daha net bir şekilde görülmeye başlar. İşte, bu tarz önemli sorunları bitirebilmek için uyluk germe estetiği oldukça iyi sonuçlar verir. Bu sayede insanlar arasında belki de en büyük vücut şikayetlerinden biri olan sarkma problemleri kalıcı olarak sona erer.

Uyluk Germe Estetiği Uygulanışı

Bu uygulama, genel anestezi ile gerçekleşir. Uygulamanın uyluğun iç kısmında yapılacağını belirtmek gerekir. Cildinde çok fazla Uyluk Germe Estetiği Nasıl Yapılır?sarkma meydana gelmiş ve cilt elastikliği bozulmuş olan kişiler için liposuction yöntemide düşünülür. Bu sayede uygulamanın daha kusursuz bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Eğer uygulama sonrasında gerekli olarak görülürse cerrahi işlemlere başvurulabilir. Cerrahi olarak iki farklı yöntemin tercih edilmesi mümkün olur. İki yönteminde kendi içinde farklı avantajlara sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Uyluk Germe Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Bazı kişiler için uyluk germe uygulaması daha başarılı sonuçlar ortaya çıkarır. Bu kişilerin özellikle estetik açıdan sorunların tamamen önüne geçilmiş olunur. Kilosu ameliyat için yeterli olan kişilerin bu uygulamadan yararlanması iyi olacaktır. Öte yandan iç uyluk bölesinde yumuşak bir dokuya sahip olan kişilerde uygulama için uygun kimselerdir. Ameliyatın sonrasında doğru bir beslenmeyi sürdürecek kişiler ve uyluk germe estetiğinde gerçekçi düşünen kişiler için bu estetiğin uygun olduğunu belirtmek gerekiyor.

Uyluk Germe Estetiği

Uyluk germe estetiğinin amacı genel olarak estetik güzelliktir. Yani herhangi bir şekilde bu bölgenin eritilmesini isteyen kişiler için uygun değildir. Zayıflama amacıyla değil, estetik amacı için yapılır. Bunun yanında cildinin elastik olduğundan yakınan kişiler için mucize sonuçlar ortaya çıkardığını belirtmek gerekir. Yaşlanma döneminde cilt daha fazla elastik bir yapıya sahip odluğundan dolayı, bu yaşlardaki kişinin yönelmesi gereken bir ameliyattır. Hastanın estetik uygulamasından tam olarak beklentilerini belirleyerek buna göre hareket etmesi gerekir. Ameliyat sonrasında belirtilen beslenme programına uyulması hızlı bir iyileşme için şarttır.

Yazar: Cansu Kutlu

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku