Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Yeni İşe Başlayanlar için Kırtasiye Alışverişi

1 503

Bazı kırtasiye malzemeleri, masa başı çalışan ve gününün büyük bir bölümünü dosyalar, notlar arasında geçiren ofis çalışanları için olmazsa olmaz yardımcılardandır. Eğer yeni bir işe başlayacaksanız ofiste ilk günden itibaren işinizi kolaylaştıracak araç ve gereçleri kapsayan bir kırtasiye alışverişi yapmadan mesaiye başlamayın!

Yeni İşe Başlayanlar için Kırtasiye Alışverişi

Olmazsa Olmaz: İmza Kalemi

İşe başlar başlamaz ilk lazım olacak kırtasiye gereci pek çok kişi için imza kalemi olacaktır. İmzalanacak belgeler, doldurulacak formlar, alınacak notlar için uygun renklerdeki ve dilediğiniz kalınlıktaki uca sahip imza kalemleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Plan Program Şart: Ajanda

Ajanda ya da planlayıcı defter çeşitleri, hem yeni işinize hem de yeni düzeninize uyum sağlamanızı kolaylaştırır. Çalışma planınızı, görevlerinizi, tamamlanması gereken projeleri not alarak kendi programınızı oluşturmanıza imkan tanır. Aylık ya da haftalık şablonlara sahip ajandalar arasından seçim yaparak programınızı iş planınızı dilediğiniz şekilde hazırlayabilir, önemli günleri işaretleyebilirsiniz.

Söz Uçar, Yazı Kalır: Yapışkanlı Not Kağıdı

Özellikle defterinize ya da ajandanıza not alamayacağınız durumlarda hayat kurtaran yapışkanlı not kağıtları, ofiste en çok kullanılan kırtasiye malzemeleri arasındadır. Kendinizin ya da iş arkadaşlarınızın hatırlamasını istediği durumları not aldığınız yapışkanlı kağıtları masanızın üzerinde görünebilir herhangi bir yere yapıştırabilirsiniz. Mesai saatleriniz yoğun geçiyorsa gün içinde her şeyi bu kağıtlara yazabilir, gün sonunda da sadece 5-10 dakikanızı ayırarak notlarınızı ajandanıza ya da defterinize geçirebilirsiniz.

Tüm Notlar Bir Arada: Mantar Pano

Hem notlarınızı hem de gözünüzün önünden ayırmak istemeyeceğiniz fotoğraf ya da küçük nesneleri bir arada tutan mantar panolar, pek çok ofis çalışanı tarafından tercih edilir. Unutmamanız gereken bir toplantı notunu, sevdiklerinizle çekilmiş bir fotoğrafı, aldığınız ilk başarı belgesini ya da pek çok farklı şeyi dilediğiniz şekilde yerleştirebileceğiniz mantar pano ile ofisinizi kişiselleştirmeniz de mümkün.

Hep Derli Toplu: Masaüstü Organizatörler

Düzenli bir masanın çalışanların motivasyonunu artırdığı bir gerçek. Araç – gereçleriniz ile kişiselleştirilmiş derli toplu bir alana sahip olmak için masaüstü organizatörlerinden destek alabilirsiniz. Kalemlerinizi, not kağıtlarınızı, zımba, delgeç gibi pek çok araç – gereci yerleştireceğiniz ürünleri tekli ya da set halinde satın alabilirsiniz. Renkli, farklı materyallerden üretilmiş, çeşitli formlardaki ürünler içerisinden seçim yaparak yeni işinizde zevkinize uygun bir düzen oluşturabilirsiniz.

Kalemden ajandaya, mantar panodan yapışkan not kağıdına kadar ofiste ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlere Avansas.com üzerinden ulaşabilir, kırtasiye alışverişinizi güvenli ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. samet nakliyat diyor

    Düzenli bir masanın çalışanların motivasyonunu artırdığı bir gerçek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku