Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

1 251

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sektöre baktığımızda artık her önüne gelen bir kamyon alarak taşımacılık hizmetlerine girişmiş bulunmaktadır. Bu konuda birçok nakliyat firması bu durumdan memnun değil, evden eve nakliyat hizmetlerinde her geçen gün şikâyetler yer alarak müşterilerin ev taşıma firmalarından şüphe duymasına yol açmaktadır. Buda sektörün sorunlu bir sektör olarak tüm ülkeye yansımaktadır. Ev taşımacılığı hizmetlerinde lütfen bu konuda siz değerli müşterilerimiz dikkatli olun. Ücretsiz expertiz talebinden bulunun bunun dışında yapılan tüm nakliye işlemleri ile alakalı olarak resmi bir evrak talep edin. Bu şekilde sorun yaşadığınız nakliyat firmalarını istediğiniz mercilere şikayet edebilirsiniz.

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sektöre baktığımızda köklü ve bu işi gerçekten hakkı ile yapan şirketler arasında sayabileceğimiz firma sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Bu konuda uzman olan şirketlerden bir Çolakoğlu nakliyat firması diyebiliriz. Türkiye’nin geçmişten bu güne kadar gelen, profesyonel taşımacılık hizmetleri her daim sunan ve kurumsal nakliyat şirketi olarak günümüzde büyük bir isim yapan firmamız siz değerli iş ortaklarımıza yeni hizmetler sunmaya devam etmektedir. Firmamız yılların en eski ve köklü nakliyat şirketidir. İlk olarak evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlayan Çolakoğlu nakliyat zamanla kendini geliştirerek ve ekip filosunu artırarak kurumsal taşımacılık hizmetlerine yönelmiştir. Başarılı bir grafik yakalayan firmamız her daim bu başarısının üstüne yeni bir başarı eklemiştir.

Sigortalı ve Güvenli Nakliye Önemlidir

Başarılı işlere imza atan firmamız her daim kalite ve güvenden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmüştür. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile değerli müşterilerinin ev eşyalarını ve ofis eşyalarını taşırken asla sorun yaşanmaması adına her türlü tedbirleri almıştır. Bu işlemleri gerçekleştirirken bile nakliyat organizasyonlarında özellikle evden eve nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Firmamız aynı zamanda bir İstanbul evden eve nakliyat şirketi olmasından dolayı bu konularda çok hassas davranmaktadır. İstanbul’da birçok nakliyat şirketleri tarafından örnek alının ve birçok müşteri tarafından karşılıklı olarak tavsiye edilen bir marka haline gelmiştir.

Firmamız yukarı belirttiğimiz kurumsal ve bireysel yapılarak birçok hizmet vermiştir. Bu hizmetlerde elde etmiş olduğu başarılardan dolayı ismini bir marka haline getirmiştir. Fakat bazı şahıslar tarafından ismimiz kullanılmaktadır. Firmamız Türk Patent Enstitüsünden almış olduğu ÇOLAKOĞULLARI Adlı marka ile ismi ve hizmetleri üzerinden bir genelleme yaparak birçok şahsa dava açmıştır. Bu konuda siz değerli müşterilerimiz Çolakoğlu Nakliyat şeklinde yapmış olduğunuz girişlere dikkat ediniz.

Firmamızın yapmış olduğu hizmetlerden, elde etmiş olduğu başarılara ve firmamız hakkında her türlü bilgiye http://www.colakoglunakliyat.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kurumsal yapısını asla bozmadan hareket eden ve her zaman sizlere en iyi şekilde hizmet vermek adına çabalayan bir nakliyat şirketiyiz.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Faih diyor

    Gerçekten tatminkar kurumsal bir firma. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.