Nokia N101: Dikkat Edin!

Çin’den sonra Tayvan da Nokia sahteciliğine başladı!

n101.JPG Piyasada bir süredir dolaşmakta olan N99i Çin üretimi cihazlar, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Nokia resmi olarak N99’u bile çıkarmamışken, N99i’nin kapış kapış satılması olayın vahametini ortaya koyuyor. İşin bir diğer boyutu da Çin malı N99i’ler. Sahte üretmesine rağmen, yeni nesil telefonlarda bile nadir gördüğümüz özellikleri bu telefona koymuşlar. Yani sahte falan ama verilen paraya(250YTL civarı) değecek telefonlar gibi geliyor insana. Bu yüzden bazı kişiler sahte olduğunu bile bile özelliklerine bakıp bu telefonu alabiliyorlar.

Aynı şekilde şimdi de Tayvan’dan N101 adıyla sağlam özelliklere sahip sahte Nokia’lar piyasaya sürülmeye başlandı. 100’e yakın TV kanalını çekebilen ve Türkçe menü, 1.3Mp’lik kamera, radyo, mp3-mp4 çalar, 2.4 inçlik dokunmatik ekran, harici bellek, bluetooth gibi zengin özellikler barındıran cihaz, 300YTL seviyesinden satılıyor.

Bu özelliklere sahip telefonu sahte de olsa alırım diyenlere söylenecek birşey yok fakat gerçek bir Nokia ürünü gibi tanıtılıp satılmak istenirse, SAKIN KANMAYIN!

203 Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :