Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

”LOST” Video Game: Dünyanın En Çok İzlenen Dizisinin Oyunu Yapıldı

6 652

lostkapak-wince.jpgUbisoft firmasının yapımcılığını ve dağıtımcılığını üstlendiği oyun tamamlandı. 29 Şubat’ta resmen piyasaya sürülecek oyun, PC, PS3 ve Xbox360 platformlarında olacak.

Lost, dünya çapınca en çok izlenen dizi oldu ve gerek senaryosu gerekse karakterlerinin çekiciliği ile merakla izlenmeye devam ediliyor. Dizide Oceanic 815 uçuş seferiyle kalkmış olan 324 yolcu taşıyan uçağın adanın üzerinden geçtiği ensada manyetik bir alana maruz kalarak düşmesi ve kazadan kurtulan 46 kişinin adadaki yaşam mücadelesi konu alınıyor. Lost video oyununda da konu aynı şekilde işlenecek ve aynı zamanda farklı karakterleri kontrol ederek maceraya ortak olacağız. İnsanların bu karakterleri kendi elleriyle yönetecek olması bile oyunu oynama sebebi için fazlasıyla yetiyor. Şahsen John Locke’un bildiklerini öğrenmeyi ve onu istediğim gibi yönlendirmeyi çok isterdim.
Dizisiyle bu kadar rağbet gören bir yapımın, oyunu da hiç şüphesiz büyük talep alacaktır. Bir bakıma başarısı garanti olan oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Trailer:
[youtube]S_hNBki2AEE[/youtube]

Ekran Görüntüleri:
lost1.jpg

lost2.jpg

lost3.jpg

lost4.jpg

lost5.jpg

lost61.jpg

lost7.jpg

lost71.jpg

lost8.jpg

lost9.jpg

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku