Hordit’le Çevrimiçi Depolama Alanı Edinin

Okuma Süresi: 2 Dakika  | Yazdır

Tarayıcınızın sık kullanılanlar listesinde mutlaka bulunması gereken bir web sitesi hakkında bilgi vermek istiyorum. Hordit isimli site bizlere alan sınırı olmadan bütün belge, resim, adres defteri, video hatta RSS akışlarını depolamamıza olanak tanıyor.Hordit’in amaçı giderek yaygınlaşan internet kullanımını biraz daha kolay hale getirmek, bu ücretsiz servisten yararlanmak için üye olmanız yeterli daha sonra istediğiniz tüm dosyalarınızı depolamaya başlayabilirsiniz.

hordit

Hordit kullanıcının ihtiyaçlarına göre zekice düzenlenmiş bir uygulama, siteye giriş yapıp depolama yapmak için listelenmiş klasörlere göz attığınızda daha sonra kontrol etmeniz gereken belge veya web sitelerini yerleştirebileceğiniz “look later” klasörü, günlük olarak takip etmeniz gereken web siteleri için “daily read” ve RSS akışlarınız için “Research Assistant” klasörlerini göreceksiniz.

Bu güzel projenin internette tutunabilmesi için öncelikle insanları eski alışkanlıklarından vazgeçirebilecek mükemmelliğe sahip olması gerekiyor çünkü daha önceden de hordit tarzı tüm depolama alanlarını tek çatı altında sunan projeler gerçekleştirildiysede insanlar eski alışkanlıklarını tercih ettiği için projeler şuanda yayın hayatlarına devam etmiyor. Hordit şuanda beta aşamasında olduğu için yanlızca depolama alanı ve içerik paylaşma hizmeti veriyor, projenin ilerleyebilmesi ve insanları kendine çekebilmesi için ise ilk olarak diğer depolama ve paylaşım sitelerindeki içerikleri kendi bünseyine çekmeyi başarabilen bir uygulama geliştirmesi gerekiyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir