iPhone 3G, Turkcell’le Türkiye’de

Okuma Süresi: 2 Dakika  | Yazdır

Cepte eşsiz internet ve multimedya deneyimi için dev işbirliği
iPhone 3G, Turkcellle Türkiyede

Turkcell, iPhone 3Gyi 35 milyon Turkcellliyle buluşturmak üzere Apple ile anlaşma imzaladı. Türkiyenin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Apple ile yaptığı anlaşma sonucunda bu yıl içinde iPhone 3Gnin satışına başlayacak. 3. Nesil şebekelerinin sağladığı yüksek data hızıyla mobil iletişimde yeni bir dönem başlatan iPhone 3G, bir mobil cihazda yaşanan internet ve multimedya deneyimini en ileri noktalara taşıyor.

iPhone 3G, hem iPhoneun tüm devrim yaratan özelliklerine sahip olacak hem de 3. Nesil teknolojilerinin gelmesiyle 2 kat hızlı olacak*. iPhone 3Gnin içine entegre edilmiş GPS, genişletilmiş yer bazlı mobil hizmetler sağlarken, iPhone 2.0 yazılım destekleyicisi ise Microsoft Exchange ActiveSyncyin ve Apple mağazalarından temin edilebilecek yüzlerce üçüncü parti uygulamaların kullanımını mümkün kılıyor.
Turkcell olarak Apple ile yaptıkları anlaşmadan büyük heyecan duyduklarını dile getiren Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu: iPhone 3G mobil cihazlar teknolojisinde gelinen son noktayı temsil ediyor ve müthiş yenilikçi olan bu ürünü yıl sonuna doğru 35 milyondan fazla müşterimize sunmak için sabırsızlanıyoruz. Hızlı mobil internet kullanımının ciddi bir oranda arttığı günümüzde Apple, iPhone 3G için dünyanın lider operatörleriyle bu tür anlaşmalar yapıyor. Yeni teknolojileri 35 milyonu aşkın müşterisine daima dünyayla eşzamanlı sunmayı hedefleyen Turkcellin bu operatörler arasında yerini almış olması bizim için büyük mutluluk. dedi.
iPhone 3Gnin satış fiyatı ve tarifeleri ileri bir tarihte açıklanacak olup, Turkcell müşterileri www.turkcell.com.tr adresinden hemen ön talepte bulunabilir ve ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler.

*3.Nesil ve EDGE testine dayandırılıyor. Hızlar bulunan mevkiinin şartlarına göre değişiyor.

www.turkcell.com.tr

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir