Avea 80.000 Türkçe Parçayı Kullanıcılarına Ücretsiz Sunuyor

avea.JPGAvea’nın, www.aveamuzik.com sitesi yayına başladı. Önceleri “Sen Nerdeysen Müzik Orada” olarak adlandırılan hizmeti ile cep telefonlarına müzik indirilmesini sağlayan Avea, şimdi MÜYAP’ın dijital ortamda sakladığı tam 80 bin Türkçe parçayı kullanıma sundu. Avea kullanıcılarına tamamen ücretsiz olan bu parçalar hem cep telefonuna hem de bilgisayara indirebiliyor. Tabi Avea kullanıcıları derken her Avea kullanıcısı anlaşılmamalı. (:

Yeni aboneyseniz faturalı hat aktivasyonlarında aktivasyonu yapmanızın akabinde ilk iki fatura dönemindeücretsiz kullanabiliyorsunuz. Faturasız hat aktivasyonunda ise aktivasyonu takip eden 15 gün içerisinde en az 100 kontör yükleme yapmanız karşılığında 60 gün ücretsiz olarak servisten yararlanılabiliyor. Mevcut Avea abonelerinde ise prosedür daha kolay, eğer 35YTL üzerinde fatura ödemişseniz o ayı takiben 30 gün servisten ücretsiz yararlanabiliyorsunuz. Kontörlü hatlarda ise 250 kontör yüklemenizin akabinde 30 gün sınırsız kullanım imkanına kavuşuluyor.

Avea ilerlediği düzgün çizgiden hiçbir sapma yapmadan yoluna devam ediyor. Gerçi fazla tefarruat bizim milletimizi sıkar ama bu servisin de bir bedelinin olması gerekiyor. Avea’da fatura bedellerine bakarak bu hizmeti vermeye çalışacak. Sitesi oldukça işlevsel olarak çalışmakta, fakat keşke müziklerin önizleme süreleri daha fazla olsaydı ve albümler toplu şekilde indirilebilseydi. Teker teker tıklamak çok zorlaştırıcı bir durum olarak göze çarpıyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar