İstanbul’un gözde yatırım ilçelerinden olan Beylikdüzü bölgesinin değeri hızla katlanmaya devam ediyor. Markalı konut projelerinin birbiri ardına yükseldiği Beylikdüzü’de yatırım yapmak için hangi projeler ideal? Beylikdüzü’nün prim yapan projeleri hangileri? gibi merak edilen sorular için işte Beylikdüzü’nde ev alabileceğiniz 3 proje…

Beylikdüzü’nün Yükselen Değeri: Ödül İstanbul

Ödül İstanbul projesi Özyurtlar İnşaat’ın girişimi ile 39 bin 561 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Beylikdüzü-Esenyurt sınırlarında yer alan proje, 41 kattan meydanda gelen 8 bloktan oluşacak şekilde yükseliyor.

Toplamda 2 bin 683 adet dairenin yer aldığı Ödül İstanbul Özyurtlar projesi içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 36 ayda tamamlanarak teslim edilmesi planlanan proje lokasyon avantajı ile de göz dolduruyor.

Çok sayıda sosyal olanağa sahip olan Beylikdüzü Ödül İstanbul projesi metrobüse sadece 100 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

Babacan Premium Projesinde Tatil Konforunda Yaşam

Tatil köyü konforunda bir hayat standardı sunan Babacan Premium projesi, Babacan İnşaat’ın çalışması ile yükseliyor. Mimarisi ve sosyal yaşamı ile Beylikdüzü bölgesinde oldukça ses getiren proje, 1.216 adet konut ve çeşitli ticari birimlerden meydana geliyor.

Bir yıl içerisinde yüzde 45 oranında prim yapması beklenen Beylikdüzü Babacan Premium projesi metrobüs istasyonuna 500 metre, E5’e 100 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 15 kilometre olan yakınlığı ile konut sahiplerine ulaşımda büyük avantaj sağlıyor.

Bünyesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatiflerinin sunulduğu Babacan Premium Beylikdüzü projesinde daire sahiplerinin hizmetine sunulan hizmetler arasında sosyal tesisler, yüzme havuzu, sauna, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Sembol İstanbul’da Keyifli Bir Yaşam Sizi Bekliyor

Beylikdüzü bölgesinin adından söz ettiren projelerinden Sembol İstanbul, Karden İnşaat’ın imzası ile yükseliyor. Konut, ofis ve ticari birim olarak karma bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanan projede 1.066 adet daire yer alıyor.

Beylikdüzü-Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerindeki konumu ile ulaşım avantajı sağlayan Sembol İstanbul Beylikdüzü projesinde E-5 karayoluna 800 metre, deniz otobüslerine 4 kilometre ve Atatürk Havalimanı’na ise 12 kilometre mesafede yer alıyor.

Farklı ve estetik mimarisiyle dikkat çeken Karden Sembol İstanbul projesinde konut sahiplerine kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk Hamamı, fitness salonu, basketbol ve futbol sahası gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here