Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Elektronik sigaraların iPhone’u: Milyonlarca kişinin tercihi Juul nedir?

0 86

Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler, görece daha düşük nikotin etkisi yaratan ancak sigaranın doyuruculuğunu veren, kaliteli ürünlerle sigarayı bırakıyor. Amerikada kurulan Juul, amacı insanların sigarayı bırakmasını sağlamak olan bir girişim. Juul’u diğer elektronik sigaralardan ayıran ve öne çıkaran en önemli özelliği ise, onun hem teknoloji, hem de tasarımsal açıdan ayrışması. Juul, son derece şık, sade ve hatta minimalist olarak ifade edilebilecek kalitede bir güzel tasarıma sahip. Elektronik sigara kullanımını, pratik ve şık bir hale sokan Juul, şimdiden milyonlarca kişinin tercih ettiği, kaliteli bir ürün. Peki Juul nedir? Juul nasıl kullanılır ve Juul’ün başlıca özellikleri nelerdir? Sizler için derledik.

Juul nasıl kullanılır? Kutu içeriğinde neler yer alır

Juul, başlangıç setleri ile satılan bir elektronik sigara. UK ve USA, yani Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere standartları için farklılaştırılmış ancak temel özellikleri aynı iki farklı başlangıç seti mevcut. Bu setlerde, İngiltere Juul başlangıç kitinin nikotini, Amerika Juul başlangıç kitine göre daha düşüktür. Kutu içeriğinde aşağıdakiler yer almaktadır:

  • Şarj edilebilir Juul ana cihazı
  • USB şarj aleti
  • Aromatik tütün çeşitleri içeren, 4 adet Juulpods.

Juul kullanımı ile ilgili bilinmesi gerekenler

Elektronik sigaraların iPhone’u: Milyonlarca kişinin tercihi Juul nedir?

Juul, diğer elektronik sigaralardan farklı bir ürün olarak, farklı bir likit, yani pods anlayışına sahiptir. Bunun dışında şarj süreci ve cihazın kullanımı da farklılıklar içerir. Bu nedenle, aşağıdaki konulara, Jull kullanırken dikkat etmeniz önemlidir.

Jullpodlar, bittikten sonra tekrar doldurulmaz. Jull için kullanacağınız podlar, yeniden kullanım için uygun değildir. Podların tekrar doldurulması, sağlığınız açısından risk yaratır.

Jull aldıktan sonra, orijinalliğini kontrol etmek için, Juul logosunun altında bulunan sekiz karakterli kodu kontrol edebilirsiniz.

Orijinal Juul ürünlerini, online olarak satın almak içinse, Juul Türkiye sitesini tercih edebilirsiniz. Juul cihazları, Juul podlar ve diğer Juul yedek parçaları, en uygun fiyat ve orijinal ürün garantisi ile, Juul satış sitesinde sizi bekliyor.

Juul şarjı, kullanımınıza bağlı olmak üzere ortalama bir gün gitmektedir. Yoğun kullanımda, bir günden daha kısa sürebilen Juul şarjı, bir günü de geçebilmektedir.

Juul’ün en önemli özelliği, sigarayı bırakanlara yardımcı olması amacı ile kurulmuş olmasıdır. Juul, sizde bağımlılığı artıran değil, sizi sigaranın, tütünün içinde yer alan onlarca zararlı katkı maddesinin bağımlılığından kurtaran bir bakış açısı ile geliştirilmiş olmasıdır.

Juul neden diğer elektronik sigaralara göre daha sağlıklı?

ABD’de kurulan Juul, en önemli özelliği sadelik ve “sağlık” temasını öne çıkarmak olan, özel bir elektronik sigara. Bu anlamda, Juul’u diğer elektronik sigaralardan ayıran temel kullanım faktörü, özel formülüdür. Juul, içerdiği özel formül ile yalnızca nikotin tuzlarını içeren JuulSalts ile, normal sigaralara göre çok daha az zarar veren bir bileşen sunuyor. Tüm Juul cihazlarında, diğer hiçbir elektronik sigarada olmayan akıllı sıcaklık regülasyon teknolojisi bulunur. Bu da, sıcaklığı analiz ederek malzemenin ideal buharlaşma seviyesine gelmesini sağlayan, gelişmiş bir teknolojidir. Juul, üzerinde elektrik ayarı ya da nikotin seviyesi gibi farklı düzenlemeler için butonlar olan bir elektronik sigara değildir. Sade ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Sigara içenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için, olabildiğince sade ve haz odaklı bir tasarıma sahip olan Juul modellerini, Juul Türkiye sitesi üzerinden online satın alabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı alışveriş olanağı ile, elektronik sigaraların en popüler seçeneklerinden Juul, sigarayı bırakma aşamasında size yardımcı olacak bir ürün.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku