Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Genç Kalmanın Sırları Nelerdir ?

0 539

Genç Kalmanın Sırları Nelerdir ?Kadınların korkulu rüyası yaşlanmaktır. Artık metroseksüel kavramı erkeklerin hayatına da girmiş bulunmakta o yüzden bu güzellik sırları hem bayanlara hemde kendini ayda genç görmek isteyen erkeklere hitap ediyor. Her birey aynaya baktığında kendini güzel ve alımlı görmek ister ancak gözlerinin yanında yılların verdiği izleri fark edince bir an dünyası başına yıkılır. Kırışıklıklar ve sarkıklıklar için yüzlerce faydalı zararlı kür, krem, karışımı denemeye hazırdır. aslında bu kadar korkmaması gerektiğini güzellik denilen kavramın sadece bedende olmadığını fark etmesi zaman alsa da bu arada kendine ve bedenine eziyet etmekten asla vazgeçmez.

Kadınlar yaratılış gereği narin, kırılgan, hassastır. Bu da zaman zaman bir kadını çekilmez yapsa da durum bu. Önce kendini iyi hissetmeli ve yaşın sadece hissettiğin yaşta olduğunu kavramalı. Erkekler ise bu durum tam tersidir. Çünkü küçük bir kaç dokunuşla karizmalarını yaşlansalar da koruyabilirler. Şimdi size bir kaç güzellik sırrı vereceğim. Sabahları erken kalıp eşofmanları giyip güzel bir yürüyüşe çıkmak, zinde hissetmek ve gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Spor yapan bir beden daima dinç ve diri kalır.

Ödem atıcı yağlar ve sular bunun yanında bize eşilik etse de her kulaktan dolma bilgiyi yapamamak lazım önce bedenimizi tanımı onu dinlemeli, anlamalı ve neye ihtiyaç duyduğunu öğrenmeliyiz. Televizyonda internette yada gazetelerde okuduğumuz bilgiler tamamen bir bilgi kirliliği oluşturuyor. Bir doktorun sağlıklı dediğini diğeri zararlı olarak nitelendiriyor. Ama size bir sır vereyim ne olursa güzellik deyince aklıma ilk elma tarcın ve bal karışımı geliyor. Hem çok karışık değil hemde tamamen bir gençlik iksiri. Her kesin rahatlıkla kullanacağı bir karışım. Siz yinede kendi bedeninizin birinci doktorusunuz neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Kendinizi tanıyorsunuz. Genç kalmak istiyorsanız sağlık kürlerini bir yana stresten uzak ve kafanızın rahat olduğu bir mekanda sizi anlayan ve size karşı samimi olan insanlarla bir arada geçirmenizde fayda var. Unutmayın hiç kimse sizden ve içinizdeki çocuktan daha önemli değil. Kimse için onlardan vazgeçmeyin. Kendinizi daima hayatta birinci plana alın.

Genç Kalmanın Sırları Nelerdir ?Gelelim gıdasal olarak gençlik sırlarına fazla kilolarınızdan kurtulun. İdeal kilosunu geçmiş bir insan yaşıtlarından 5 yaş büyük gözükür bunun için spor yapmalı ve bol su tüketmeliyiz. Bedenimizde birikmiş sağlıksız tükettiğimiz gıdaların emilimi ve dolayısı ile atılı çok zordur. Bunun için doğal ödem söktürücü kullanın içtiğiniz su şişesinin içine bir çubuk tarcın ve iki dilim limon ödem atmanızda size yardımcı olacaktır. Bol yeşillik tüketmeli her şeyin doğal olanını tercih etmelisiniz.

Yazar:Merve Yılmaz

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.