Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Köpeğinizle Yürüyüş Yaparken İhtiyaç Duyacağınız Aksesuarlar

0 308

Evinizin sevimli üyesiyle günün herhangi bir saatinde yaptığınız yürüyüşlerden hem onun hem de sizin çok keyif aldığınıza eminiz. Peki, bu yürüyüşleri daha rahat ve eğlenceli hale getirecek, gerçekten ihtiyaç duyacağınız aksesuarları biliyor musunuz? Özellikle yeni köpek sahiplenmiş kişilerin çok işine yarayacak yazımızı okuyarak kullanışlı ve pratik köpek aksesuarlarını keşfedebilirsiniz.

Köpeğinizle Yürüyüş Yaparken İhtiyaç Duyacağınız Aksesuarlar

Köpek Tuvalet Torbası Kabı


Tuvalet torbası kapları, köpeğinizle yürüyüşe çıktığınızda kaka poşetlerine kolayca ulaşmanıza ve evde de pratik bir şekilde saklamanıza yardımcı oluyor. Köpek poşetlerini yerleştirip dilediğiniz zaman çekip kolayca alabildiğiniz ürün, tıpkı bir peçetelik kullanmak kadar kolay. Üstelik evcil hayvan aksesuarları tasarlayan markaların farklı renklerde ve tasarımlarda satışa sunduğu ürünler, görünüş açısından da çok sevimli.

Köpek Yağmurluğu


Sevimli dostunuzla yağışlı günlerde yapacağınız yolculuklarda onu dış etkenlerden koruyacak yağmurluk ya da mont ürünlerine de göz atabilirsiniz. Yağmurlu ya da soğuk havalarda, ıslanmadan ve keyifli bir şekilde yürüyüş yapmanıza olanak tanıyacak köpek yağmurlukları ve montlarını zevkinize uygun şekilde seçip renkli, desenli ya da düz renkli modelleri tercih edebilirsiniz.

Su Geçirmez Köpek Ayakkabısı

Minik patilerin yürürken zarar görmesi ya da üşümesi sizin de köpeğinizin de keyfini kaçırabilir. Bunun için köpeğinizin rahatsız olmayacağı, özel olarak tasarlanmış, incecik, hafif ve su geçirmez köpek ayakkabılarını inceleyebilirsiniz. Köpek ayakkabıları ile herhangi bir maddenin köpeğinizin patilerine zarar vermesini de engelleyebilirsiniz. Yağmurlu havalarda ise çamurlu, soğuk sularla doğrudan temas etmesini engelleyebilirsiniz. 

Ergonomik ve Çok Fonksiyonlu Tasma

Piyasada farklı markaların onlarca tasma modelini bulabilirsiniz. Çok fonksiyonlu ürünler, standart tasmalara göre birkaç farklı kullanım şekline ve ek özelliklere sahip olduğundan pek çok avantaj sunuyor. İhtiyacınıza ve anlık durumlara göre uzatıp kısaltmanıza, kancası sayesinde belinize takıp elleriniz serbest yürüyebilmenize, aynı anda iki köpeği gezdirebilmenize ya da köpeğinizin giremeyeceği mekanlar olursa onu uygun bir yere bağlayabilmenize olanak tanıyabilen ürünleri inceleyerek sizin için en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Yürüyüş Bel Kemeri

Yürüyüş bel kemeri, köpeğinizle daha senkronize bir şekilde yürümenize ya da koşmanıza destek olan bir aksesuar. Köpeğinizin tasmasını yürüyüş bel kemerinize bağlayarak daha uyumlu ve sorunsuz yürüyüşler yapabilirsiniz. Sadece ince bir kemer şeklinde satılan yürüyüş bel kemerleri, aynı zamanda fonksiyonel şekillerde de tasarlanıyor. Üzerlerinde tuvalet torbası kabını, kulaklığınızı ve küçük eşyalarınızı koymanızı sağlayan özel bölmeleri bulunan modelleri tercih ederseniz bel kemeri aynı zamanda bir bel çantası gibi de kullanabilirsiniz.

Evcil Hayvan İlk Yardım Çantası


Sevimli dostlarımızın sağlıkları bizim için çok önemli. Bu nedenle eğer mümkünse onlarla yapacağınız uzun ya da kısa yolculuklarda veya yürüyüşlerde evcil hayvanlar için özel olarak satılan ilk yardım çantalarınızı da yanınıza alabilirsiniz. Evcil hayvan ilk yardım çantası içerisinde; plastik cımbız, bandaj, bant, kompres, alkollü bandaj, eldiven, kene maşası, bit tarağı ve ilk yardım kitabı gibi ilk müdahalede kullanabileceğiniz ürünler yer alıyor.

Bonus: Onu Mutlu Edecek Bir Oyuncak!


İhtiyaçlar her zaman zorunluluktan doğmuyor. Onu mutlu edecek, oyun oynarken aranızdaki bağı güçlendirecek ve keyifli anlar geçirmenizi sağlayacak bir köpek oyuncağı zorunlu olmasa da minik dostunuzla yapacağınız yürüyüşlerde ihtiyaç duyabileceğiniz bir aksesuar. Yakalayıp getireceği, çiğneyebileceği oyuncaklar arasından onun en çok seveceği modelleri seçebilirsiniz. Parklarda ve diğer açık alanlarda oynarken bu oyuncakları da kullanabilirsiniz.

Hayatınızda önemli bir yer tutan köpeğinizle yapacağınız yürüyüşlerde ihtiyaç duyacağınız aksesuarları indirim kodlarıyla kampanya dönemlerinde çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Farklı markaların online mağazalarını gezerek sevimli dostunuz için hesaplı ve kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bedava indirim kodları için kaynak: https://kupon.net

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.