MTV Ödemenizi Avantajlı Hale Getirebilirsiniz

Motorlu Taşıtlar Vergisi, araç sahiplerini ilgilendiren vergiler arasında yer almaktadır. Her sene ödenmesi gereken bu vergi, iki taksit halinde tahsis edilir. Ocak ve Temmuz ayları ödeme dönemleridir. Her iki ay boyunca kişilerin borçlarını ödemeleri gerekmektedir.

MTV ödeme tutarı, aracın modeline ve türüne göre değişkenlik göstermektedir. Aynı aracın vergisi seneden seneye de farklılık göstermektedir. Ödemeniz gereken tutarı öğrenmek için Gelir İdaresi Başkanlığı’nın resmi web sitesine araç bilgilerinizi girip bilgi alabilirsiniz. https://www.bonus.com.tr/mtv-odeme

Garanti Bonus kredi kartı kullanıcısıysanız, MTV ödemelerinizi 3 taksitle ödeme imkanına sahipsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi, Garanti İnternet Şubesi, Alo Garanti, Garanti Cep Şubesi, BonusFlaş ve Garanti şubelerindeki kiosklardan ödeme yaparken kartınızı kullanmanız yeterlidir. Ödemenizi 3 taksitle tamamlayabilir, taksit fırsatından faydalanabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Bonus kullanıcıları vergi ödemelerinde ve nakit ihtiyaçlarında her zaman avantajlıdır. Hiçbir prosedüre gerek kalmadan, Bonus’tan nakit avans çekebilir ve bunu taksitle geri ödeyebilirsiniz. Üstelik oldukça düşük faiz oranlarıyla ödeme imkanına sahipsiniz.

Ödemelerinizi düzenli yapmanız için Garanti her zaman yanınızda!