Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Yılan Yağı Şampuanı İle Saçlarınız Gürleşsin!

0 2.438

Yılan Yağı Şampuanı İle Saçlarınız Gürleşsin!Yılan Yağı Şampuanı İle Saçlarınız Gürleşsin!

Sağlıklı saçlara kavuşmak için doğru şampuan tercih etmenin önemi oldukça büyüktür. Alacağınız şampuan öncelikle saçlarını ile dost olmalıdır. Saçınızın gür ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Yılan yağı şampuanı kullanarak saç ile ilgili bütün sorunlarınızın kısa sürede bittiğine şahit olacaksınız. Yılan yağı şampuanı, özellikle ince telli ve çabuk yağlanan saçlarda etkisini göstermekte, saçınıza inanılmaz parlaklığı sunmaktadır. Yılan yağı şampuanının içeriğinde neler mi var? Propolis özü sayesinde saçta oluşan kepeklenmeyi en aza indirir. Üstelik koparak dökülmelere neden olan saçı aynı zamanda onararak daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına aracı olur.

Yılan yağı şampuanı kullanmayı tercih etmiyorsanız direk sizlere saça bakım kürü olarak yılan yağı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü yılan yağı tamamen doğal olduğunda saça herhangi bir zarar vermez. Üstelik saçı hızlı bir şekilde beslemesine yardımcı olur. Saç diplerinize masaj yöntemi ile sürmeli bu bakımı haftada en az 2 kere uygulama işleminde bulunmalısınız. Fazla sık kullanılan yılan yağı saçın kendi yağı ile beslemesine engel olur ve saç, kendi yağını kabul etmemeye başlar. Artık saç sürekli yılan yağına ihtiyaç duyar. Bu da sağlıklı bir yöntem değildir. Bu yüzden her gün kullanmak doğru değildir. Haftada 2 kere uygulanması oldukça normal bir durum olarak bilinmektedir.

Yılan Yağı Şampuanı İle Saçlarınız Gürleşsin!Saçınıza yılan yağı sürmeden önce saçın kirli olmasına izin vermeyiz. Saçınızı bir tur yıkayın ve kirini akıtın. Saça temiz şekilde uygulanan yılan yağı saçın bir önceki yağ ve nemi ile karışmayacak, görevini daha sağlıklı bir şekilde tamamlayacaktır. Sağlıklı ve gür saçlara kavuşmak için, bakım günlerinizi zamanında yapın ve haftada en az iki defa farklı günlerde bu alışkanlığı sürdürün. 2 ay süreç saçınızın kısa sürede onarılmasına hatta daha sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olacaktır. Yılan yağı ile bakım ve ya yılan yağlı şampuanları tercih ederek, saçınızda var olan dökülmeleri ve kepeklenmeleri en aza indirebilirsiniz. Sağlıklı günler dileği ile.

Kaynakça:
hallederizkanka.com

Yazar:Suna Korkmaz

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku